Team Warriors Nico Magnion vede Itálii k první olympiádě po 17 letech

Strážce válečníků Nico Manion získal v neděli 24 bodů, aby dovedl Itálii k vítězství nad Srbskem a poprvé za 17 let se kvalifikoval na olympiádu.

Mannion zaznamenal celkově 7 až 17 a přidal čtyři asistence při vítězství Itálie v Bělehradě 102: 95, které si zajistilo jedno z posledních čtyř míst na olympijských hrách v Tokiu. Během kvalifikačního turnaje měl Mannion v průměru 17,7 bodu a 4,0 asistence při střelbě na 48,4% (45,5% z 3bodového rozsahu).

Toto vychystávání a tvorba hry ukázaly, proč byli Warriors nadšeni, že Manniona obsadili 48. celkovým výběrem v draftu 2020. Nyní bude olympijská scéna poskytovat Mannionovi, omezenému volnému hráči letos v létě, šanci dokázat, že patří na soupisku NBA po neuspokojivé nováčkovské sezóně v Golden State.

V 30 zápasech minulé sezóny měl Mannion průměrně 4,1 bodu za 34,2% střelbu (36,7% z 3bodového rozsahu) a 2,3 asistence. Sezónu odehrál na základě dvou kontraktů a strávil čas s Santa Cruz Warriors v bublině G League, v průměru 19,3 bodů za 40,5% střelbu.

Manion bude jedním ze dvou hráčů Warriors, kteří se zúčastní olympiády, a připojí se k Draymondovi Greenovi z týmu USA. Steve Kerr také pomůže trénovat národní tým Spojených států, zatímco Kerrův hlavní asistent Mike Brown bude dohlížet na tým Nigérie.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *