Tchajwanská hororová hra Devotion je po kontroverzi Steam a GOG opět v prodeji

Red Candle Games, tchajwanské studio, které bylo hrůzou z pohledu první osoby Věrnost Po kontroverzi ohledně odkazu na čínského premiéra Si Ťin-pchinga, který není k dispozici ke koupi, dal své hračky k prodeji ve svém vlastním online obchodě. Věrnost A první studiová hra zadržení Být K dispozici k zakoupení hned teď Bez DRM.

Věrnost byl jsem Byl stažen ze Steamu Krátce po svém uvedení na trh v únoru 2019. Tato hra byla velmi chválena pro svou atmosféru a originalitu, ale vyvolala kontroverze a negativní komentáře uživatelů poté, co si uživatelé všimli herního plakátu, který téměř napsal: „Xi Jinping Winnie-the-Pooh je blázen. “ Xi je v online memech obvykle přirovnáván k Medvídkovi Pú, který často čelí hněvu čínských internetových cenzorů.

V té době společnost Red Candle Games uvedla, že ji odstraní Věrnost Z technických důvodů a z důvodů zajištění kvality a také „znovu přezkoumáváme naše herní materiály, abychom zajistili, že do nich nebude zahrnut žádný jiný nezamýšlený materiál.“ Hra se na Steam nikdy nevrátila a Red Candle Games se později omluvila za „chybu hrubého materiálu“.

Věrnost To vyvolalo novou kontroverzi v prosinci 2020, kdy obchod GOG společnosti CD Projekt Red ustoupil od dohody o prodeji hry. Hodiny po jeho oznámení. „Po obdržení mnoha zpráv od hráčů jsme se rozhodli hru v našem obchodě nevypsat,“ uvádí se v prohlášení z obchodu. „Je těžké překonat dilema, ale nepřestaneme bojovat,“ uvedla Red Candle Games v reakci.

Nyní prodává vývojář Věrnost U počítačů PC a Mac podle jejich vlastních podmínek by měla být dostupnost hry zaručena v současné době. Studio říká prof. „Doufáme, že poskytneme jednoduchý a přímý nákupní kanál pro hráče, kteří se zajímají o naše hry.“ tweet. Není okamžitě jasné, zda je signál Xi odstraněn.

READ  Získejte 20 nezávislých her v hodnotě přes 300 $ právě teď za pouhých 10 $

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *