Tato nabídka Black Friday 2022 Nintendo Switch platí všude

Chcete konečně dostat do rukou Nintendo Switch nebo se letos snažíte získat velké množství Nintendo Switch jako dárek? Nabídky Nintendo Black Friday jsou v plném proudu, s návratem akce na konzoli Nintendo Switch za 299 $ Black Friday. Sleva je platná a dostupná všude, bez členství nebo jiných omezení. Pokud ji chcete mít, stačí si ji objednat a někdo, koho pravděpodobně neznáte v uniformě, vám ji doručí domů.

Chci zopakovat, že je to nejlepší volba pro každého, kdo letos hledá perfektní dárek pro Nintendo Switch. Za 299,99 $ získáte neonové konzole Nintendo Switch, digitální kopii Mario Kart 8 Deluxe a předplatné Nintendo Switch Online pro jednoho uživatele. Je to celý balíček.

Nabídka balíčku Nintendo Switch Black Friday

Jak získat Mario Kart 8 Deluxe New Tracks

S 3měsíčním předplatným Nintendo Switch Online získáte v rámci předplatného přístup k online hraní a výběru her Super NES a NES. Pokud však chcete získat přístup k novým tratím Mario Kart 8, budete muset upgradovat na Předplatné rozšíření NSO. Tato úroveň vás opravňuje k dalším tratím Mario Kart 8, Animal Crossing DLC, Splatoon 2 Octo Expansion, stejně jako přístup k vybraným hrám Nintendo 64 a Sega Genesis.

Kdy bude balíček Nintendo Switch Black Friday v prodeji?

Nintendo oznámilo, že nabídky Black Friday začnou v neděli 20. listopadu 2022. Maloobchodníci již začali nabízet balíček, ačkoli nabídky Walmartu na Black Friday oficiálně začínají až 21. listopadu. Akce Best Buy Black Friday začínají 20. listopadu na vše. Amazon je svým způsobem divoká karta, dělá to, co cítí, ale nabídky Amazon Black Friday jsou již k dispozici a není pochyb o tom, že přijdou tisíce dalších.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.