Tato část Honkai Star Rail oslovuje fanoušky Genshin Impact

Tato část Honkai Star Rail oslovuje fanoušky Genshin Impact

Nahlédněte přes jejich sklo.

Masivní úspěch Genshin Impact od jeho uvedení v září 2020 učinil titul synonymem pro herního vývojáře tohoto titulu, HoYoverse (dříve miHoYo).

Nyní jsou tu, aby vám představili více – zcela nové tahové RPG s názvem Honkai Star Rail.

Právě teď je nemožné mluvit o Genshin Impact bez zmínky o tom, jak HoYovers dokázal vybudovat celý vesmír v Teyvat s bohatými tradicemi, které zase vytvořily globální fanouškovskou základnu v reálném životě, oslavovanou prostřednictvím kostýmů, zboží, festivalů a dalších.

S obrovskou základnou aktivních hráčů a více než 10 miliony předem registrovaných uživatelů si každý klade otázku: přitáhne Star Rail masivní fanouškovskou základnu Genshin Impact? Co mohou hráči od této tandemové hry očekávat?

ONE Esports dostal příležitost zeptat se HoYoverse právě na tuto otázku v exkluzivním rozhovoru, aby se dozvěděl více o tom, jak vývojáři vidí vztah mezi těmito dvěma.Mezi Honkai Star Rail, Genshin Impact a dalšími tituly HoYoverse existuje společné vlákno

Snímek obrazovky od Joseph Asuncion / ONE Esports

Všimnete si, že Honkai Star Rail má výtvarný styl cel-shaded, což je něco, co se vývojáři rozhodli přijmout ve všech svých titulech. Více hovorově známý jako „anime styl“, je to forma vizuálního umění, která dává trojrozměrným postavám ručně kreslený dvourozměrný vzhled.

Výsledkem je vysoce zjednodušený vizuální efekt často používaný ve videohrách a japonských animovaných filmech. Přestože je v těchto odvětvích velmi populární, existuje již něco málo přes 30 let, Podle Adobe.

Kromě použití podobných uměleckých stylů se HoYovers zaměřil také na „tvorbu postav, vyprávění příběhů a vrstvenou hratelnost, kterou jsou hráči Genshin Impact známí“.

Jeho prostředí je však velmi odlišné od fiktivního světa Genshina. Honkai Star Rail je poprvé, co HoYovere zkoumá svět sci-fi založený na konceptu „mezihvězdné plavby“.

READ  Co byste měli vědět o New Game Plus

Doufají, že si hráči užijí procházení galaxií, prozkoumávání mnoha odlišných planet a „řešení konfliktů s podporou jedinečných společníků“.

Výukový program Honkai Star Rail představující tahový bojový systém
Snímek obrazovky od Amanda Tan / ONE Esports

„Kromě sci-fi konceptu jsme začlenili prvky fantasy a mýtu [Aeon] A [Stellaron] Vytvořit inkluzivní a posilující příběh.“

Honkai Star Rail je také jejich prvním vpádem do tahového žánru. Namísto hackování a prořezávání mobů nebo vysílání rychlých elementárních reakcí nyní budete moci zdokonalovat své strategické schopnosti v každé fantasy vesmírné bitvě.

Vývojáři hry věří, že Honkai Star Rail skutečně odráží vizi a filozofii jejich vývoje a tvorby obsahu – což je produkovat obsah v různých žánrech, aby globální hráči měli větší rozmanitost a možnosti.

„Rádi bychom poděkovali našim fanouškům z celého světa za jejich neochvějnou podporu, která umožňuje HoYoverse pokračovat ve vývoji nových projektů,“ uvedli.

Sledujte ONE Esports dál Facebook A Cvrlikání Pro více HSR novinek, průvodců a zajímavostí.

Přečtěte si více: 3 přesvědčivé důvody, proč je Honkai Star Rail druhým nejlepším RPG pro hráče Genshin

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *