Tamagotchi Kingdom Hearts 20th Anniversary je k dispozici pro předobjednávku; 20 možných postav – Kingdom Hearts News

Square Enix a Bandi Japan nečekaně oznámit kteří což Srdce království 20th Anniversary Tamagotchi bude k dispozici pro předobjednávku od 28. března do 5. května, přičemž dodací lhůta je plánována na říjen 2022. Podrobnosti o tomto vydání Tamagotchi shrnul náš tým. RyūjiZobrazit níže:

obecná informace

Existují dva druhy vaječných skořápek. Na níže uvedeném příkladu obrázku je Sora tmavý režim, Kairi je světlý režim. Cokoli si vyberete, záleží na vašich osobních preferencích.

Bude zde hrát více než 20 postav, ale funguje to tak, že pokud si koupíte Tamagotchi, začnete s KH1 Sora a budete mít šanci náhodně vyrůst v někoho jiného.

Kingdom Hearts Tamagotchi – Jak hrát

Postavičku můžete nakrmit ovocem Paopu nebo zmrzlinou z mořské soli. Někdy se na obrazovce objeví Heartless a můžete je porazit.

Na další oficiální fotky se můžete podívat Srdce království Tamagotchi k 20. výročí níže:

Můžete si objednat tmavý režim A světelný režim Tamagotchi přes Aitai Kuji za 3100. Více informací o těchto produktech naleznete na Oficiální webové stránky Bandai Japan.

Toto zboží je jistě netradiční, ale nepochybně je atraktivní pro určité davy. Máte v úmyslu tuto položku zakoupit? Dejte nám vědět v komentářích níže!

READ  Crash Bandicoot slaví 25 let speciální výroční sadou

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.