Tahoe Action: Bally’s Local Fighters, Norah Jones na scéně, Galerie umění s Dr. Seussem

Tahoe Action: Bally’s Local Fighters, Norah Jones na scéně, Galerie umění s Dr. Seussem
Norah Jones vystoupí tento víkend na Stateline.
Odesláno / navštivte jezero Tahoe

Norah Jones na Harveys tento víkend

Mnohokrát oceněná hudebnice, skladatelka a pianistka Norah Jones vystoupí v neděli 26. června ve venkovní aréně Lake Tahoe v Harvey’s.

Rusko-americká zpěvačka a skladatelka Regina Specter otevře své dveře Jonesovi.Jones je známý především díky hitům ​​jako Come Away with Me, která vyšla před 20 lety a po celém světě se jí prodalo více než 50 milionů desek. V její hudbě se mísí jazz, country, blues, folk a pop. Speciální sólové vystoupení Spektor přichází hned po vydání jejího osmého alba, 24. června.

Spektor a Jones přitahují pozornost publika svým pěveckým talentem a klavírním doprovodem.Pro vstupenky navštivte přes http://www.ticketmaster.com A http://www.apeconcerts.com.

Pro více informací o Summer Party Series navštivte: https://visitlaketahoe.com/events/summer-concert-series/

Historická hra Tiché nebe ve Valhale

Historické divadlo Valhalla Boat House bude od pátku hostit Silent Sky 2022. Hra představuje skutečný příběh Henrietty Levitt a jejích kolegů výzkumníků, známých také jako „počítače“, na observatoři Harvardské univerzity.

Počítače nastavují standard, který se dodnes používá k měření vzdáleností ve vesmíru při objevování tisíců nových hvězd. Hra se odehrává předtím, než ženy získaly volební právo, v době, kdy zásluhy za objevy byly odebrány ženám a oznámeny mužskými astronomy.

Lekce síly, vytrvalosti a světla, které nás všechny spojuje, září skrze hlasy Leavitt a jejích přátel. Garantujeme vám večer plný zábavy poháněný historií.

Termíny představení zahrnují pátek 24. června, neděli 26. června, čtvrtek 30. června, pátek 1. července a sobotu 2. července.

K návštěvě lístků https://valhallatahoe.showare.com/eventperformances.asp?evt=167

Výstava konceptu Dr. Seusse tento víkend

Od 12 do 17 hodin se v sobotu 25. června koná Umění Dr. Seuss – výstava konceptu skic v Galerii výtvarného umění Marcus Ashley v South Lake Tahoe.

READ  Ztlumit 25 trháků filmových titulů | zábava

Dr. Seuss Nadšenci všech věkových kategorií jsou zváni na intimní recepci představující „Spark of the Icon“.

návštěva http://www.marcusashley.com Nebo volejte 530-544-4ART pro více informací.

Odesláno

Tento víkend se u Ballyho objevili místní borci

Osm domácích borců se o víkendu ukáže na 139. mistrovství světa v boji.

Nikki Cruz ze South Lake Tahoe vede akci, která začíná v 19 hodin v sobotu 25. června.

Mezi další místní bojovníky patří Emily Sears, Kenny Howell, Carlos Trejo, Tyler Macias, Alicia Cheek a Chris Montenegro.

Dveře se otevřou v 19 hodin, souboje začínají ve 20 hodin a všechny akce se budou konat v Bally’s, bývalém středisku MontBleu. WFC je odhodláno poskytnout nejlepším světovým bojovým sportovcům místo, kde mohou předvést svůj talent.

Osmnáct bojovníků trénovaných ve smíšených bojových uměních a kickboxu se na této akci pro všechny věkové kategorie utká mezi sebou.

Vstupenky jsou k dispozici na http://www.wfcfights.com nebo http://www.ticketmaster.com Nebo od některého z místních bojovníků.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *