Tady je to, co zadní světla telefonu 1 opravdu neumí

Již víme, že debutový smartphone, Phone 1, bude dodáván s řadou světelných pruhů na zadní straně. Ale teď, díky Detailní video od Marquise BrownleehoMáme mnohem lepší představu o tom, k čemu by to mohlo být užitečné. Brownleeovo video zdůrazňuje řadu různých případů použití, včetně zapnutí LED diod jako indikátoru nabíjení, zvýrazňování nepřečtených oznámení nebo blikání v čase s vyzváněcími tóny.

Pásky, které nejsou označeny jako „přední strana avatara“, se skládají z více než 900 jednotlivých LED diod zabudovaných v zadní části telefonu. Nic, co generální ředitel Carl Pei dříve ve spisu nenaznačil setkání s hrana Mohly by být moderním pojetím klasického LED světla pro upozornění smartphonu, ale nyní máme mnohem lepší představu o tom, jak to ve skutečnosti funguje.

Zde je seznam všech funkcí, které Brownleeovo video zdůrazňuje:

  • Všechny pruhy se rozsvítí, aby se zobrazila oznámení.
  • Středový kruh (kruh?) se rozsvítí a indikuje bezdrátové nabíjení nebo zpětné bezdrátové nabíjení.
  • Spodní světelný pruh může fungovat jako ukazatel průběhu nabíjení.
  • Všechny popruhy lze osvětlit, aby fungovaly jako výplňové světlo pro fotoaparát.
  • Všechny pruhy mohou blikat v čase s deseti vestavěnými vyzváněcími tóny telefonu.

Kromě samotných avatarů je zde také červená LED, která při fotografování telefonu bliká.

V rámci marketingové kampaně se nic neostýchalo chlubit se Phone 1 před jeho vydáním Oficiální spuštění 12. července. ukázal jsem Design zadní strany telefonu Minulý týden a již byla zveřejněna beta verze svého spouštěče pro Android, Žádný OS. Interně víme, že telefon pohání procesor Snapdragon, i když další specifikace zatím nebyly oznámeny. Očekáváme, že se to změní, až se blíží spuštění 12. července.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.