T1 Faker: „V dnešní době trávím každou hodinu svého času zkoumáním hry.“

T1 Faker: „V dnešní době trávím každou hodinu svého času zkoumáním hry.“

V den 9 letního splitu LCK 2022 se T1 utkal s DWG KIA v prvním zápase dne. Navzdory mnoha předpovědím o těsnější sérii mezi těmito dvěma giganty se T1 podařilo vyhrát 2:0 na DWG KIA, což je vítězství, které vidělo 24 po sobě jdoucích her na LCK. Překonali starý rekord 23 vítězství v zápase, což je výkon zaznamenaný v roce 2015.

Níže je pozápasový rozhovor s Lee „Faker“ Sang-hyeok.


Přemýšlíte o dnešním vítězství nad DWG KIA?

Dnešní zápas byl důležitým zápasem, takže jsem opravdu rád, že jsme je dnes večer dokázali vyřadit 2:0.

Jedním z důvodů, proč byl dnešní zápas tak turbulentní, bylo to, zda tým dokázal překonat starý rekord ve 23 zápasech po sobě. Jak se cítíte, když jste dnes večer prolomili tento úspěch?

Vítězná série 24 zápasů se nezdá být tak skvělá, zvlášť když rekord padl už dávno. Důvod, proč jsem v té době příliš nepřemýšlel o úspěchu, byl ten, že jsem vlastně nevěděl, že jsem tento rekord vytvořil už dávno. Zároveň je však vytvoření takového rekordu skvělý pocit.

K tomuto obrovskému úspěchu musí přispět mnoho faktorů.

Myslím, že v naší velké hře jsme trochu před ostatními týmy. Je tam také hodně štěstí. Nemyslím si však, že jsme na míle před ostatními týmy.

Jaké je vaše tajemství za udržením tak vysoké úrovně hry po tak dlouhou dobu?

Od svého debutu jsem vždy přemýšlel o tom, jak bych mohl být lepší. V dnešní době trávím každou hodinu svého času zkoumáním hry, takže si myslím, že se to promítlo do skvělých výsledků.

V předchozím rozhovoru jste také mluvil o tom, že jste vyhráli split bez porážky.

READ  Google ukončil provoz YouTube Vanced, populární aplikace pro Android blokující reklamy

Cítil jsem, že dnešní zápas proti DWG KIA byl rozhodujícím zápasem. Když jsem s nimi dnes večer hrál, cítil jsem, že bychom také mohli vyhrát léto bez porážky. Pokud to uděláme, bude to další zábavný milník.

Je něco konkrétního, co tým připravil pro dnešní večerní sérii?

Všichni v našem týmu strávili tréninkem neuvěřitelné množství hodin. Myslím, že jsme vyhráli, protože jsme byli v celkové hře před DWG KIA.

Dnes večer jsem dvakrát vybral Galeo. Jak to?

Udělal jsem spoustu výzkumů, jak čelit Twisted Fate.

Na závěr, je něco, co byste rád řekl?

Dnes večer jsme dosáhli dalšího velkého rekordu. Nicméně, více než cokoli jiného, ​​smyslem léta je ukázat nám lepší verzi nás samých, než je MSI. Chci poděkovat fanouškům za jejich podporu a my se postaráme o to, abychom i nadále vyhrávali.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *