Swissôtel spojí pět nemovitostí v projektu českého resortu

Nová pětihvězdičková Swissôtel Mariánské Lázně Resort & Spa První hosty přivítá v roce 2024.

komplexní směs

Prémiový resort se nachází v Mariánských Lázních, které jsou známé jako lázeňská a rekreační destinace, a areál vznikne spojením pěti stávajících budov a vznikne hotel se 130 pokoji.

The Swisstel Vyznačí se moderním designem fasády a proskleným atriem s přirozeným světlem prosvětlujícím celý areál.

Díky tématům relaxace, klidu a míru v moderních a pohodlných pokojích Accor věří, že zalesněné kopce vedle historických ulic a monumentálních budov města umocní zážitek hostů.

Chvíle relaxace

Frank RealViceprezident společnosti Accor pro rozvoj severní Evropy – východní Evropy a Balkánu uvedl: „Česká republika je jednou z nejoblíbenějších a nejoblíbenějších turistických destinací ve střední Evropě pro své kulturní bohatství, monumentální stavby a přírodní léčivé minerální prameny. Přitahuje návštěvníky z celé Evropy.“ .

Jsme rádi, že můžeme přivést naši značku Swissôtel do Mariánských Lázní, druhého největšího lázeňského města v České republice. Tímto projektem si klademe za cíl vytvořit chvíle relaxace pro tělo i ducha a nezaměnitelné vizuální dojmy prostřednictvím jedinečného designu budovy. Věříme, že naše poloha svou atraktivní architekturou přispěje ke zvýšení počtu hostů v Mariánském Lászném, které je bezesporu kulturním dědictvím.

Luxusní standardy

Mluvčí Grathon Business dodal: „Výběr společnosti Accor jako našeho partnera je založen na dlouholetých zkušenostech a diverzifikovaném portfoliu mezinárodně uznávaných značek. Agor je pro nás symbolem výjimečného designu, vysokých standardů a nezapomenutelných zážitků. Spolupráce s tímto světovým lídrem v pohostinství nabízí neuvěřitelné možnosti pro rozvoj prémiových hotelových služeb ve známém regionu České republiky.

„Věříme, že Mariánské Lázně díky Acoru dále rozšíří svou pozici oblíbené prázdninové destinace s jedinečnými zážitky a luxusními standardy v České republice i celém regionu.“

Evropská dýmka

Swissôtel Hotels & Resorts nabízí moderní hotely s alpskou energií zakořeněné v dědictví švýcarské pohostinnosti.

READ  Národní screening vede k většímu počtu Fabryho diagnóz v ČR | Screening může ID Fabryho Toto je často mylně diagnostikováno jako srdeční onemocnění

Jinde v Evropě zahrnuje potrubí značky Swissotel Resort Kolasin, lyžařské středisko se 116 klíči mířící ve 4. čtvrtletí letošního roku do Černé Hory; 175 pokojů Swissotel Kopaonik Do Srbska dorazí ve 3. čtvrtletí 2024; Také 225-klíč Švýcarská Bukurešť Přistání v rumunském hlavním městě v 1. čtvrtletí 2024.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *