Světové turné, „Ooh La La“, „The Braid“ (exkluzivně)

SND V jeho nabídce, včetně animované funkce, skončila vlna prodejů.parta džungle: World Tour „a francouzská komedie“ Ooh La la „a mezinárodní melodrama The Braid.

„The Jungle Bunch: World Tour“ produkované předním animačním studiem TAT Productions je pokračováním animovaného celovečerního filmu „The Jungle Bunch – The 3D Movie“, který byl v roce 2017 jednou z nejlepších francouzských produkcí na světě a byl prodán déle než 70 provincií. Dílčí filmy rozšiřují populární animovaný seriál „The Jungle Bunch“, který sleduje dobrodružství skupiny nepřirozených zvířat na misi chránit své království.

Více od Variety

V „The Jungle Bunch: World Tour“ tajemný nadpřirozený padouch pokryje les jedovatou květinovou pěnou, která exploduje při kontaktu s vodou a posílá hrdinná zvířata na závod s časem po celém světě, aby našla protijed, než začne období dešťů.

Po představení projektu kupujícím v Cannes se scénářem a bouřlivým navijákem jej SND prodalo společnostem Nos v Portugalsku, Praesens ve Švýcarsku, Grand Ent na Blízkém východě, AQS v České republice a na Slovensku, Blitz v Ex Yougslavia a Acme v pobaltských státech, Redcape v Izraeli, Njuta ve Skandinávii a Vertigo v Maďarsku. CGI animovaný film uvede ve Francii SND.

Ramy Nahas, ředitel mezinárodního prodeje a distribuce SND, se zúčastní filmového trhu Annecy (MIFA), aby se setkal s kupci a sledoval jednání, která začala v Cannes.

SND také zaznamenalo několik předprodejů pro „Ooh La La!“ Režie: Julien Hervey („Hledání Teddyho“) a francouzské komediální hvězdy jako Christian Claver („The (Bad“) seriálové svatby) a Didier Bourdon spolu se Sylvie Testo a Marianne Dencourt.

Film sleduje Alice a Francoise, kteří se chystají vzít a organizovat setkání dvou rodin z velmi odlišného prostředí. Alice se rozhodne dát každému nějaké testy DNA na oslavu této příležitosti, ale výsledky způsobí chaos.

READ  Dangerous Liaisons se natáčí mimo Prahu od dubna

Komedii, která nedávno ukončila natáčení, získaly Belga v Beneluxu, Vertigo v Maďarsku, Tri Pictures ve Španělsku, Nos v Portugalsku, Bathy ve Švýcarsku. „Ach ne ne!“ Produkce SND, White and Yellow, banner zahájili zakladatelé rozvíjející se digitální společnosti Brut. SND bude film distribuovat ve Francii.

Další vrchol SND, „prýmek“ Je adaptován z bestsellerů Laetitie Colombani, který se natáčel v Itálii, Kanadě a Indii s Kim Raver („Grey’s Anatomy“), Fotini Peluso („Romanzo famigliare“) a Miou Maelzer („Beyond the Clouds“).

Columbani režíruje film podle její knihy, které se po celém světě prodalo více než dva miliony výtisků a byla přeložena do 40 jazyků. Film produkoval Curiosa Films Oliviera Delbosca a mezi jeho díla patří „Stars at Noon“ a „Lost Illusions“ od Claire Denis a Moana Films od Marca Missonniera („The Odyssey“) se SND, kanadským Forum Films a italským Indigo film. Sphere je nastaven tak, aby zvládl kanadskou distribuci.

SND dokončilo nedávné zakázky na projekty pro Nizozemsko (Paradiso), Belgii a Lucembursko (Panache), Gabon (Longride), Španělsko (Selecta), Německo (Wild Bunch), Švýcarsko (Praesens) a Střední východ (Grand Ent.). SND film uvede ve Francii.

Nejlepší sortiment

podepsat pro Různé Newsletter. Pro nejnovější zprávy nás sledujte FacebookA CvrlikáníA Instagram.

Klikněte sem a přečtěte si celý článek.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.