Svět Super Nintendo World se otevírá v Universal Studios Japan

Osaka, Japonsko (CNN) – Děti i dospělí čekali na své, až zažijí první světovou hru Super Nintendo World a království hub v životní velikosti, které bylo zahájeno ve čtvrtek v Universal Studios Japan v Osace.

Mnozí nosili ikonický červený klobouk Mario, zatímco jiní nosili hlavy až k patě v memorabiliích Nintendo.

Minuty poté, co byli účastníci povoleni, se vytvořily řádky pro obrázky s Mario a Luigi, Princess Beach a Toad.

Sestry Mika a Yoko Kobayashi – jedna z nich měla na sobě Yoshiho čelenku, zatímco držela panenku Mario – uvedly, že byly emotivní, když poprvé vstoupily do nové zahrady. Řekli, že hrají hry Nintendo od dětství. Jeden dodal: „Není přehnané říci, že mě Mario vychoval.“

Sakura Konohana, která měla na hlavě čelenku princezny Peach, řekla: „překonává moje očekávání. Cítím se jako ve světě Maria.“

Zatímco účastníci mohou komunikovat s postavami – kteří mluví svými hlasy podobnými videohrám – nemohou se jich dotknout kvůli protokolům koronaviru. Právě teď tedy není mazlení ani mazlení. Pro srovnání, parky Disney v současné době neumožňují portréty postav uprostřed epidemie.

Omezení Covid-19 v Universal Studios Japan zahrnují kontroly teploty u vchodu, povinné nošení masky, dezinfekci rukou všude, sociální distancování se v řadě a přední značky na horské dráze, které žádají jezdce, aby nekřičeli.

Tato nejnovější aplikace se neomezuje pouze na Super Nintendo World. Zeptala se návštěvníků skupina japonských parků.Křič v jejich srdcíchMísto toho loni v létě se příběh stal virálním.

Podle představitelů parku je kapacita omezena na 10 000 lidí denně, což je přibližně polovina návštěvníků před COVID.

Oblečené postavy vítají hosty v den zahájení parku.

Noriko Yoshinaka ve čtvrtek ráno odjel prvním vlakem z Kjóta, aby byl v den zahájení v parku.

READ  Korok's Mask of Kingdom's Tears vám pomůže najít 1000 semínek

„Bojím se, když si sundám masku, abych jedl jídlo,“ řekl Yoshinaka. „Ale vypadá to, že park přijímá bezpečnostní protokoly, čistí jízdu a utírá povrchy pokaždé, když se ho lidé dotknou, takže se cítím v bezpečí.“

Několik fanoušků uvedlo, že jsou více nadšení výzvou Koopy: realistickým závodem Mario Kart přes Bowserův hrad. Jezdci musí nosit sluchátka s rozšířenou realitou, aby viděli projekce dalších postav a cesty, stejně jako sbírat mince a házet předměty.

Kromě tradičních her je celý svět Super Nintendo pohlcující hrou, ve které mohou hosté soutěžit s ostatními hráči v parku.

Stejně jako ve videohře mohou návštěvníci přeskakovat „bloky otázek“ a sbírat virtuální mince. Hosté si také mohou zakoupit Power-up Bands, náramek, který lze propojit s aplikací pro smartphone, kde si mohou tyto virtuální mince a klíče uložit.

Vytvoření Super Nintendo World stálo zhruba půl miliardy dolarů a vývoj se vyvíjel více než šest let. Herní průmysl – a zejména Nintendo – dostal během pandemie velkou podporu, protože lidé pod rostoucím uzamčením se pro únik z reality obrátili na hry Nintendo.

Pro Nintendo je to důležitý krok nad rámec její hlavní činnosti v oblasti videoher a konzolí. Společnost vydělává na své sbírce duševního vlastnictví a známých osobností a předměty Nintendo v obchodech se suvenýry v celém zábavním parku.

„Jsou v desítky let trvající strategii přechodu z videoherní společnosti na zábavní,“ uvedl David Gibson, analytik tokijské společnosti Astris Advisory, expanzí do mobilních her, filmů, parků a zboží.

Návštěvníci se připravují na náročnou cestu kubánců.

Návštěvníci se připravují na náročnou cestu kubánců.

Philippe Fong / AFP / Getty Images

Zahájení přichází v době, kdy se odvětví globálních zábavních parků potýká. Zábavní parky se znovu otevírají v mozaice po celém světě. Existují plány na otevření Super Nintendo Worlds v Kalifornii, Singapuru a na Floridě. V Orlandu bylo otevření údajně odloženo na rok 2025.

READ  Začátek projektu 25. výročí "Yu-Gi-Oh! Karetní hra".

V loňském roce generální ředitel Comcastu Stephen Burke uvedl, že Nintendo „je jedním z největších potenciálních řidičů davu, kterého můžete získat z jakéhokoli typu IP. Je to venku s Harrym Potterem.“

Svět Super Nintendo World měl být původně otevřen loni v létě před olympijskými hrami v Tokiu 2020. Oba byly odloženy o zhruba rok a spolu s olympijskými hrami se očekávalo, že Super Nintendo World přiláká příliv turistů a zvýší ekonomickou aktivitu.

Hranice Japonska Je stále zavřenýMezinárodní cestující proto do parku zatím nemohou přijít. Teprve na začátku tohoto měsíce byl v Osace zrušen výjimečný stav Tokio Stále pod reklamou.

Na zahajovacím ceremoniálu Marioův tvůrce Shigeru Miyamoto řekl, že doufá, že celý svět bude schopen navštívit park, až bude epidemie u konce.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *