Svět potkává naskládané kotvy na Iron Man 70.3 Cebu

Ironman 70.3 Philippines v Cebu bude znamenat nejen návrat prvního vytrvalostního závodu do hlavního proudu po dvouleté odmlce, ale také se kvalifikuje na příští rok na mistrovství světa ve finském Lahti.

Událost 7. srpna v Mactan Newtown nabídne 30 míst na mistrovství světa Ironman 2023 70.3 ve Finsku a kvalifikantům poskytne jedinečný zážitek ze závodění pod severním půlnočním sluncem v Lahti, finské bráně. Lake District, necelou hodinu od hlavního města Helsinek.

Téměř 2 000 sportovců ze 46 zemí je připraveno na bitvu, včetně mistrovství všestrannosti, dvou týdnů plavání na 1,9 km, 90 km na kole a 21 km běhu pořádané společností Megaworld a prezentované společností AIA Vitality s 12 tituly, které lze získat v různých věkových skupinách. nový kurz světové třídy určený k testování rychlosti, síly a přežití v terénu.

Celkem 1 113 přihlášených do soutěže jednotlivců soutěží o to, kdo bude katalyzován stíhacím závodem CEO Cup, zatímco zbytek soutěží o nejvyšší ocenění v týmových soutěžích, včetně mužských, ženských a smíšených štafet.

Registrace probíhá. Podrobnosti najdete na www.ironman.com/philippines70.3 s oficiálními hashtagy: #IM703Philippines and #IMasia, Social Media (Facebook) Megaworld IM703 AIA Vitality a im703ph (Instagram).

Zahraniční skupinu vedou Spojené státy a Singapur s 68 a 66 účastníky, zatímco Malajsie, Hongkong a Japonsko mají 58, 43 a 41 účastníků.

Mezitím Sattar Salem, poslední šampion Sun Life 5150 Bohol z Lanao del Norte, vyvěsil na akci transparenty pro 1 361 velké místní kapely s podporou Athletic Brewing Co. , Hyperice, Santini, Wahoo, Fulgaz, Lapu-Lapu City, CCLEX, Cordova Municipality (Cebu) a Cebu City.

Austrálie, domov mistrů světa v triatlonu, má 27 příspěvků, zatímco 24 sázek zakotvuje kampaň ve Spojeném království v akci Blue Ribbon pořádané společností IRONMAN / Sunrise Events, Inc.

Dalšími zastoupenými zeměmi jsou Itálie, Norsko, Německo, Saúdská Arábie, Jižní Afrika, Brazílie, Macao, Černá Hora, Thajsko, Indie, Indonésie, Kambodža, Kanada, Bermudy, Belgie, Vietnam, Španělsko, Dánsko, Nizozemsko, Tchaj-wan, Guam, Česká republika , Ukrajina, Ruská federace, Keňa, Irsko, Švédsko, Nový Zéland, Švýcarsko a Polsko.

READ  Kdy a kde sledovat Osasuna vs Barcelona

Mezitím uchazeči o mistrovství světa čekají na náročný závod při pohledu na novou centrální závodní dráhu a plaveckou dráhu v Mactan Newtown, energeticky nabitou závodní dráhu z Lapu Lapu City do Cordova Municipality až po nově otevřený most CCLEX do Cebu. Závodní trať byla také překonfigurována, aby zajistila vzrušující závěr.

Dalšími zastánci akce jsou Lalamove, Aljaška, Lightwater, Prudential Guarantee, RLC Residences, Regent, Rudy Project, Sante a Teresa Marble Corp. a mediálními partnery Cignal, Philippine Star a Sportograf.com.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.