Svatyně Wandering Elden Ring z LEGO vypadá úžasně

Talentovaní LEGO stavitelé Přinesla k životu mnoho skvělých nápadů, jednu cihlu po druhé. A v posledním díle vynalézavosti Lega stavitel znovu vytvořil soubor svatyně průvodce elden prsten V úžasných detailech.

obrázek: HoboSapient / Reddit

Úžasný kousek vytvořil Redditor HoboSapient a sdíleno na elden prsten subreddit. Zmínil jsem se již na začátku počítačové hryDesign váží asi 30 liber a vyžaduje přibližně 5 000 až 6 000 kusů, aby jej oživil, vysvětlil HoboSapient v komentářích. Dodal, že vnitřní tvar svatyně byl vytvořen s použitím spousty techniky (Advanced Lego Model Series).

Tato putující svatyně Lego se třpytí jen několika detaily. Kvetoucí liány a řasy se táhnou na nohách až k vnějšímu pylonu. Hrubou texturu skalního podloží doplňují různé hladké a perforované kusy v různých odstínech šedé. Zvonek na břiše svatyně, který Redditors nazývají „bell bag“ nebo „ding dong“, obklopují zřejmě čtyři nohy. Jděte a uzavřete.

HoboSapient vytvořil několik dalších skvělých návrhů Lego, které sdílel na Redditu. Existuje podrobnější verze Horní polovina putovní svatyněvčetně návrhu interiéru. Také ho znovu vytvořil SkyrimProudspire Manor s Legem.

READ  Fanoušci Hideki Kamiya zmiňují, že Bayonetta 3 je exkluzivní Nintendo Switch

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.