Super úder!! Má skrytý režim pro hráče – a můžete si ho vyzkoušet na Switchi

Super úder!! Má skrytý režim hráče, který byl právě objeven téměř tři desetiletí po původním vydání hry v roce 1994 (Přes Kotaku). Pokud si s tím chcete pohrát, ale nemáte připojení SNES, můžete ve skutečnosti dát Secret Mode šanci na verzi hry, která je aktuálně dostupná předplatitelům Nintendo Switch Online.

Byl odhalen nový režim hráče – a obrazovka výběru boje – cheat účtu na Twitteru není uveden V tématu v pondělí. K jeho aktivaci budete potřebovat dva ovladače zapojené do vámi vybrané konzole. (Na Switchi jsem je nechal pracovat s ovladačem Pro jako jednoho hráče a dva Joy-Cony fungovaly jako jeden ovladač pro dva hráče.)

Nebo ne, Na titulní obrazovcestiskněte a podržte Y a R pomocí druhý hráč Ovládejte a na konzole přehrávače stiskněte A nebo start. (Na konzoli Switch’s Pro jsem to zprovoznil stisknutím tlačítka plus.) Tím se otevře obrazovka výběru boje, která vám umožní skočit do kouzla podle vašeho výběru.

Potom můžeš Aktivujte režim hráče. Zvýrazněte bojovníka, se kterým byste si vy nebo váš přítel mohli chtít hrát, a současně držte B a Y na konzole pro dva hráče a poté A nebo Start na konzoli pro jednoho hráče. (Znovu jsem použil tlačítko plus na svém profesionálním ovladači.) Na obrazovce před bojem podržte B a Y na ovladači pro dva hráče a nechte přehrávač spustit jediným klepnutím, abyste je obešli.

Bitva začne a druhý hráč musí být ovladač, který je schopen ovládat bojovníka, kterého jste si vybrali dříve. podle IGN Hlavní redaktorka Kat Bailey, dvoučlenná hráčka Umí také speciální pohybyTakže pokud máte přítele, možná budete chtít zůstat ve střehu.

Přiznám se, že jsem nikdy nehrál Super úder!! Mimo testování pro tento článek, ale skutečnost, že je to vůbec možnost, je nádherný skrytý klenot. Je to také zábavná připomínka některých tajemství, která mohla být ve hrách odemčena správnou kombinací obskurních stisků kláves. Po použití tohoto skrytého režimu a zobrazení souboru Seznam nových tajemství ve formátu Přeživší upířiDoufám, že se podvádění vrátí ke klasickému stylu.

READ  Únik vzorku kamery Pixel 5A, naznačuje podobné specifikace Pixel 5A

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.