„Stunt on them..“ – když Serena Williamsová obdržela láskyplný dopis od své nejlepší kamarádky Beyoncé poté, co napsala datum.

„Stunt on them..“ – když Serena Williamsová obdržela láskyplný dopis od své nejlepší kamarádky Beyoncé poté, co napsala datum.

Serena Williams je superstar. Jsou jednou z mála entit, které obdivují lidé, kteří mají své vlastní fanoušky. Třiadvacetinásobný grandslamový šampion je rozhodně jablkem oka mnoha hollywoodských celebrit. Nikdo však nedokáže držet svíčku tak, jako by to dělala Beyoncé.

reklamy

Článek pokračuje pod tímto inzerátem

Sama zpěvačka svými písněmi hodně inspirovala, ale inspiraci od ní čerpá právě Williams. Byli dlouho přátelé. Nyní, když je tenisová legenda v důchodu, udělejme si výlet do paměti a připomeňme si krásný dopis, který jí napsala Beyoncé.

reklamy

Článek pokračuje pod tímto inzerátem

Poznámka Beyoncé Sereně Williamsové

Beyoncé vždy slavila úspěch Williamsu a naopak. Jednou Beyoncé napsala dopis Sereně Williamsové. Zpráva však dorazila v roce 2015 poté, co bývalá světová jednička vyhrála svou třetí trofej French Open. „Zakaž je Sereno“. Zpěvák byl zaplaven radostí a Napsal.

29. srpna 2022; Flushing, New York, USA; Američanka Serena Williamsová poté, co porazila Danku Kovinicovou z Černé Hory v první den tenisového US Open 2022 v Billie Jean King National Tennis Center. Povinný kredit: Robert Deutsch-USA TODAY Sports

Pak dodala, „31 a ve svých nejlepších letech. Nemáš ponětí, jak moc jsi nás všechny inspiroval. Jsem na tebe tak hrdý.“ Williamsová po dvou letech své antukové vlády ve Francii odpálila sezonu 2015. Porazila českou profesionálku Lucy Savatovou v dlouhém třísetovém utkání 6-3 6 (2)-7 6-2 a stala se vítězkou.

Ponořte se hlouběji

Serena Williamsová podporovaná NFT spolupracuje s NBA na představení nové fantasy hry

před 25 dny

reklamy

Článek pokračuje pod tímto inzerátem

Williams navíc ten rok vyhrál titul na trávě v Londýně. Na oslavu svého jména na Wimbledon Cupu porazila Španělku a bývalou světovou jedničku Garbiñe Muguruzaovou ve dvou setech 6-4, 6-4.

Beyoncé’s Tribute to Williams

Beyoncé ukázala svou lásku k sestrám Williamsovým tím, že napsala a namluvila jeden ze soundtracků k filmu King Richard. Film, který zobrazuje boje a úspěchy Venuše a Sereny Williamsových očima jejich otce Richarda. Králi Richardovi věnovala skladbu „Be Alive“, která byla tak plná emocí, že si vysloužila nominaci na Oscara.

Podívejte se na tento příběh: Will Smith ukazuje, jak král Richard trénoval jako Serena a Venus Williamsové

I když její čest falšováním krásné písně neskončila. Beyoncé se během Oscarů snažila předvést živé vystoupení z Compton Courts. Město je startem legendární dvojice Williams.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *