Studené větry z Německa způsobují v Česku déšť a pády – Brněnský deník

V úterý a ve středu má v celé zemi podle předpovědi pršet. Průměrná teplota během týdne klesne o 2-3 stupně. O víkendu se očekává zatažená obloha, ale bez deště. Fotografický kredit: Freepik

Česká republika, 23. května. Teploty se v květnu stále mají pohybovat v průměru 20 až 25 stupňů. Mezi středou a čtvrtkem se očekávají srážky v podobě přeháněk.

Začátkem týdne má být skoro jasno s občasnou oblačností, později během dne se od západu oblačnost zvedne. V úterý a ve středu bude zataženo, na většině území se mohou objevit přeháňky nebo bouřky a samostatné bouřky. Očekávaná noční nejnižší teplota bude 15 až 10 stupňů Celsia a maximální denní maxima 17 až 23 stupňů Celsia.

Zbytek týdne bude převážně zataženo, na severu země ojediněle a ojediněle přeháňky, slabý až čerstvý západní až severozápadní vítr. Víkend se vyznačuje nízkými teplotami, zataženou oblohou a 20procentní pravděpodobností deště.

https://brnodaily.com/2022/05/23/news/cold-winds-from-germany-bring-showers-and-falling-temperatures-to-the-czech-republic/https://brnodaily.com/wp-content/uploads/2022/05/fgh-1024×750.jpghttps://brnodaily.com/wp-content/uploads/2022/05/fgh-150×110.jpgIlaria PriscillaČeská republika / SvětČesko, počasíV úterý a ve středu má v celé zemi podle předpovědi pršet. Průměrná teplota během týdne klesne o 2-3 stupně. O víkendu se očekává zatažená obloha, ale bez deště. Fotografický kredit: Freibிக்k Česká republika, 23. května (BD) – Tento týden bude v pohodě s příchodem…
READ  Vše, co potřebujete vědět o dani za péči o pleť ve výši 1 320 (!) od Jonaha Czecha

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *