„Street View“ Breath Of The Wild vám umožní prozkoumat Zeldu

The Legend of Zelda: Breath of the Wild Street View

The Legend of Zelda: Breath of the Wild Street View
Snímek obrazovky: Breath of the Wild Street View

Chcete víc Hyrule, ale já se nemůžu dočkat Breath of the Wild 2? Máš štěstí. Nyní můžete prozkoumat příčiny neslavného dupání v Keyless Link.

Minulý týden student informatiky pomocí programu YouTube Breeze spustil 3D prohlížeč různých The Legend of Zelda: Dech divočiny Místa, například Street View v Mapách Google. Web z velké části funguje tak, jak byste očekávali. Klikněte na libovolné místo na mapě a zobrazí se vám 360stupňový pohled na tuto oblast v Hyrule z pohledu první osoby. Pokud jste někdy používali Street View, je používání webu hračka. Ještě důležitější je, že si můžete užít několik velmi skvělých scén, kterých designéři Nintendo ve hře dosáhli.

Na webu však nejsou k dispozici všechny oblasti Hyrule. Pokud se však chcete blíže podívat na Hyrule Field, Great Plateau nebo Zodobon Highlands, budete si moci přiblížit obsah svého srdce. Vánek také zpřístupnil stránky pro podání, takže můžete také sledovat nudnou verzi verze ruin Castle Town Ruins.

Kroky pro vytvoření mapy nejsou nijak zvlášť snadné, jak byste si mohli představovat. Nejprve si student stáhl emulátor Wii U s názvem Cemu, který mu umožňuje hrát hru bez uživatelského rozhraní, tj. Bez odkazu. Poté pořídili sérii snímků obrazovky a hodili je do nástroje pro spojování obrázků, čímž vytvořili zdánlivě rotující obrázek.

V doprovodném videu na YouTube Nassim říká, že se rozhodli pro tento projekt, když „si mysleli, že by bylo opravdu dobré přemýšlet o mapách videoher, protože některé z nich jsou opravdu úchvatné“. Zdá se, že Naseem se chtěl zapojit do práce herních designérů, aniž by překážel některým prvkům hry. Pokud ano, vybrali si skvělou hru pro zkušební provoz.

Projděte se po Hyrule tady.

[přes[přes[عبر[viasvěrák]

READ  Nintendo Hypes Pokémon Scarlet and Violet's Rich Open World jako „evoluční“ krok v sérii

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.