Streamer si vykloubil koleno živě na Twitchi při hře Call Of Duty

Způsobili jste si někdy skutečnou fyzickou újmu při hraní videohry? Po hraní se mi otevřel palec Gran Turismo vytrvalostní závody na týden v roce 1998 a jednou jsem kopl do stolu a udělal nějaké kung-fu vs. hra s očima Hračka. To je asi tak všechno. Nikdy, kromě tohoto chudáka, jsem nikdy neudělal nic, co by vyžadovalo vážný lékařský zásah.

Jsme asi Seznamte se s Dannym. Danny je u námořnictva a v současné době je umístěn na Okinawě a ve svých nehybných chvílích Danny rád hraje videohry a někdy je streamuje na internetu. Je to všechno velmi normální a očekávané, ale s Dannym se dnes nesetkáme kvůli tomu, co obvykle dělá, ale kvůli podivné nehodě, která se nedávno stala při hraní her. Volání povinnosti.

Jak uvidíte, Danny se blíží ke konci souboru treska Zápas v této sekci a trochu se vzrušte. Postaví se na nohy, trochu poskočí nahoru a dolů, prohne záda a pak… sní sračky. Rozpadnou se, jako jedna z těch oslích her, kde zmáčknete tlačítko a jejich končetiny odpadnou.

Tady jsou dvě věci. Za prvé, omlouvám se Danny, ale jako dlouhodobý zážitek z „Chlapi se vážně zraňujíTento druh fyzické komedie – alespoň v kruzích videoher – funguje neustále. Je to jako moderní rekuperace hry Willa Ferrella „I’m So Hurt“ od Austina Powerse, pouze Volání povinnosti kroucení:

Austinovy ​​síly (část 2) těžce bolí

Po třiceti sekundách cítím úzkost. O šedesát sekund později se směju. S „Musím přestat vysílat, je mi to moc líto“ máte hotovo.

Za druhé, a to nejdůležitější, stejně jako u každého správného videa „chlapi se zraní“ se nemůžu smát, protože Danny je v pořádku!

Brzy se uzdrav kámo.

READ  Jumplight Odyssey je velkou poctou anime jako Macross

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *