Strategické RPG The Dragoness: Command of the Flame vyjde na PS5, Xbox Series, PS4 a Switch v roce 2023

Strategické RPG The Dragoness: Command of the Flame vyjde na PS5, Xbox Series, PS4 a Switch v roce 2023

vydavatel PQube a vývojář Bláznivé kozí hry Bude uvolněna tahová RPG strategie Dragon: Flame Command na Playstation 5A Xbox sérieA Playstation 4A Přepínač V roce 2023 oznámily společnosti.

Dragon: Flame Command Poprvé byl spuštěn pro PC prostřednictvím parní 1. září 2022.

Níže je přehled hry prostřednictvím souboru Steamová stránka:

O

A Heroes of Might and Magic-Možná Dobrodružství S Rogolit kroutit. Vydáváte se na výpravnou výpravu napříč poloostrovem Drairthir – zemí zpustošenou válčícími frakcemi draků – převezmete roli velitele, kterého naverbovala Dragoness, ve snaze dobýt a přinést světu mír.

Když se ocitnete ve zničeném hlavním městě Niwenborh, je na vás, abyste znovu vybudovali toto kdysi skvělé město. Pouze tím, že naverbujete mocnou armádu monster a budete spravovat své zdroje, budete schopni se připravit na nebezpečí, která před vámi leží – kde pouze silné strategické myšlení a taktické dovednosti vás přivedou k vítězství.

Je řada na vás, abyste bojovali

V klasickém soubojovém systému velká síla neznamená nic bez mocné taktiky. Vstupte do tahové výzvy, Heroes of Might and MagicInspirativní souboje. Když vedete svá spojenecká stvoření k vítězství, využijte to, co jste se naučili o útocích svých nepřátel, abyste co nejlépe minimalizovali ztráty. Jak se vaše brutální armáda rozrůstá, experimentujte s typy jednotek a synergiemi dovedností, abyste našli herní styl, který odpovídá vašemu strategickému myšlení – a utváří nejlepší cestu k úspěchu.

Prohraj bitvu, vyhraj válku

Vaše porážky jen posílí vaše odhodlání. Vydejte se na roguelitská dobrodružství, ve kterých budete prozkoumávat neustále se měnící poloostrov Drairthir při hledání životně důležitých zdrojů, mocných tvorů, které můžete přidat do vaší armády, starověkých artefaktů, které posílí vaši sílu, a nepřátel, které budete rozdrtit. Každá cesta odemkne nová monstra, dovednosti a vylepšení základny. Nezoufejte nad svými nedostatky, protože pokaždé povstanete silnější a prorazíte si cestu systémem postupu hrdiny.

Ovládejte temnotu, ovládejte plamen

Vaše síla v bitvě sama o sobě nemusí stačit k záchraně světa před podlehnutím temnotě. Prokažte svou hodnotu jako vůdce Dragoness tím, že si vezmete zpět Niwenborh a posílíte jeho armádu. Sbírejte suroviny, starejte se o svá monstra, řiďte rozvoj kapitálu a určujte směr svého postupu. V tomto světě máte na výběr všechno: vyberte si, které cesty prozkoumáte a které příšery shromáždíte; Vyberte si souboje, které stojí za námahu a kterým byste se v tuto chvíli měli vyhnout.

Klíčové vlastnosti

  • dopřát si Heroes of Might and MagicJako průzkum a boj.
  • Vydejte se na roguelitská dobrodružství a každou porážkou nabírejte sílu.
  • Vžijte se do role vůdce a rozvíjejte její schopnosti a dovednosti.
  • Naverbujte obrovskou armádu monster, abyste na bitevním poli splnili své rozkazy.
  • Bojujte v bitvách, které budou výzvou pro vaše strategické myšlení.
  • Vyberte si ze široké škály schopností a artefaktů – zažijte silné synergie dovedností.
  • Shromáždit zdroje pro správu a rozvoj hlavního města Nieuwenburg.
  • Na příkaz Dračice – potlačte povstání a převezměte zpět kontrolu nad královstvím proti démonickému dračímu nepříteli.

Níže se podívejte na nový trailer.

READ  Obnova solárního dataloggeru na bázi PHP

Konzole oznamují trailer

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *