Stewart Dallas vyřazen z kvalifikace Severního Irska proti Litvě z osobních důvodů | fotbalové novinky

Severní Irsko se ve čtvrteční kvalifikaci mistrovství světa proti Litvě utká bez Stewarta Dallase.

Záložník Leedsu ve středu z osobních důvodů do Vilniusu necestoval, protože v uplynulých 24 hodinách vyvstal problém udržet 30letého hráče mimo soutěž.

To přidává na bolesti hlavy při výběru Baraklough s Jonny Evansem, Corey Evansem, Georgem Savileem, Joshem Magnissem a Liamem Boycem, kteří už jsou pro hru nedostupní. Sky Sports.

obrázek:
Jonny Evans bude kvůli zranění nohy postrádat přátelské zápasy v Severním Irsku

Manažer Ian Baraklough řekl: „Všichni víme, jak dobrý je Stuart Dallas, ale máme také hráče, kteří zoufale touží po šanci hrát.

Čtvrtek 2. září 19:30

Začíná v 19:45

„Jakmile se tam dostali, první schůzka, řekli jsme si, že se musíte připravit. Nemyslete si, že budete částečným hráčem. Každý ví, že má šanci hrát.“

„Každý v týmu je v tuto chvíli dostatečně blízko tomu, aby mohl pravidelně hrát fotbal, což ho činí konkurenceschopnějším, a víme, jestli pozveme někoho, kdo je připraven.“

Kvalifikace mistrovství světa 2022: Vše, co potřebujete vědět

Cesta do Kataru 2022 pro evropské země je nyní na dobré cestě a 55 členských asociací UEFA zahájilo kvalifikační kampaň, aby se příští rok dostalo do finále.

Anglie, jedna z nejlepších nasazených, bude ze své skupiny nadšená, přičemž Polsko a Maďarsko zaujmou přední místo mezi svými soupeři, zatímco Wales bude muset také projít Belgií a Českou republikou, aby se kvalifikoval do finále 2022.

Skotsko se vyhýbalo mnoha špičkovým klubům v Evropě, přičemž Dánsko a Rakousko se umístily na prvním místě mezi svými soupeři.

Kolik týmů se však kvalifikuje pro každou skupinu? Sky Sports Poskytuje vám přehled o tom, jak evropské kvalifikátory fungují.

READ  Externí expozice, klíč k úspěchu pro sportovce: Muhammad Irfan

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *