Stephen Nelson se připojil k Texasanům poté, co strávil rok 2021 s Eagles

Stephen Nelson, bývalý rozehrávač Philadelphia Eagles, souhlasil s dvouletou dohodou o volném hráči v hodnotě 10 milionů dolarů s Houston Texans, podle spisovatele Texas Brooks Koppiny z Houston Chronicle.

Devětadvacetiletý hráč hrál za Eagles během sezóny 2021, provedl 50 zákroků a jednu přihrávku, přičemž hrál proti Dariusi Slyovi v obraně Jonathana Gannona.

Diskutovali jsme o Nelsonově roli v obraně Eagles s Jeffem Mosherem z Inside The Birds, který navrhl, že Nelsonova hra byla součástí důvodu, proč museli Safe Eagles hrát tak hluboko. To naznačuje, že v dané pozici je potřeba povýšení.

Buck’s Corner byla jednou z mála akvizic, které generální manažer Philadelphie Howie Roseman v loňském roce uskutečnil. Podepsal roční smlouvu, která mu podle zpráv mohla vyplatit asi 4 miliony dolarů.

Nelson byl týmy, které začínaly v zadním rohu, ale byl považován za postradatelný, protože tým hledal povýšení na pozici, s největší pravděpodobností prostřednictvím draftu NFL.

Bez Nelsona v zadním rohu Eagles vlastní Slay, Avonte Maddox a spoustu nezkušených mladých rybářů, včetně Kary Vincent, Zech McPhearson, Josiah Scott, Tay Gowan, Craig James, Jared Mayden a Mac McCain III.

Přečtěte si o deseti pivovarech v Cape May

READ  5 mrtvých a stovky zraněných ve vzácném cyklonu v České republice

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.