Stephanie Kursansky sdílí své zkušenosti s natáčením pro Vogue Czech beauty card

Modelka Stephanie Kurzanski přidala do svého úžasného života další skvělý projekt. V listopadu 2021 se objevila na obálce Vogue Czech Beauty Cover. Na své stránce na Instagramu modelka sdílela snímky z titulní strany časopisu, na kterých vypadala velmi sexy. Jeho poslední úspěch, byl jsem velmi šťastný, když jsem viděl, co se stane dál.

Když se Stephanie zeptala na zážitek z natáčení pro Vogue Czech Beauty Cover vydání z listopadu 2021, Stephanie sdílí: „Zážitek je to neuvěřitelný. Focení do časopisů nebo focení na titulní strany je vždy zábava. Vogue má ten nejprofesionálnější, nejlepší tým, nejlepší fotografy, editory a redaktory. A efektivní tým. Měli velmi jasno ve svém nápadu, což usnadnilo celý proces natáčení.“

Stephanie Kursansky také ozdobila obálky mnoha cenných A-list publikací, včetně Maxim, Vogue a Elle. Její sebevědomá chůze, pohodlná chůze a její neobvykle atraktivní vzhled z ní činí úspěch na dráze. Stephanie je dobře známá mezi návrháři po celém světě. Její šarm a způsob, jakým se chová, hypnotizovaly internetový svět.

Díky své charismatické osobnosti se Stephanie vypracovala na jednu z nejpopulárnějších kanadských hvězd dick-tock. Sledovat jeho Instagram a Tick Tock je velmi zajímavé. Obdiv lidí k němu je patrný z počtu komentářů a lajků, které jeho příspěvky a videa získávají po celém světě.

Stephanie o tom, co ji čeká dál, říká: „Mám takové nadšené spolupráce. Fotím různé fotky pro lifestylové časopisy a slavné fotografy. Jsem si jistá, že rok 2021 pro mě skončí šťastným.“

Sledujte Stefanie Gurzanski na Instagramu níže:
https://www.instagram.com/stefaniegurzanski/

READ  Dominguez přijímá Fulbrighta, aby učil v České republice

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *