SteamWorld Build je „SimCity meets Dungeon Keeper“ a vyjde letos

Thunderful Games odhalili SteamWorld Build – nejnovější položku v populární a žánrově prolomené sérii SteamWorld – která slibuje, že přinese kombinaci „SimCity s Dungeon Keeper“, pokud jde o PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4. , PS5 a Switch současně. později v tomto roce.

Build je první 3D výlet ze série SteamWorld a vyzývá hráče, aby postavili město a zároveň vyslali své dělníky prozkoumat podzemní doly zamořené nepřáteli, aby si udrželi stálý přísun příchozích stavebních zdrojů.

Thunderful říká, že ve všem bude narativní složka – konečným cílem je postavit raketu, která by unikla planetě, než se rozbije (události v Buildu probíhají synchronizovaně s událostmi ve SteamWorld Dig 2) – a můžete se blíže podívat na její zajímavou práci v ateliéru. Živě vysílaná reklamastejně jako v Christian Donlan Velmi povzbudivé první dojmy.

SteamWorld Build – oznámení traileru.

Odhalení živého přenosu sestavení bylo doprovázeno škádlením dalších titulů SteamWorld ve vývoji, a přestože Thunderful během svého nedávného vysílání nezacházel do podrobností, předchozí oznámení studia nám dala docela dobrou představu o tom, co přijde příště.

SteamWorld Headhunter – „stylizovaná a barevná kooperativní akční adventura z pohledu třetí osoby“ – byla Oznámeno v roce 2021a a Zpráva o zisku společnosti Příspěvek z loňského května odhalil, že Thunderful má také stavitele města (nyní odhalený jako Build), mobilní logickou hru a taktickou střílečku/strategickou hru na silnici.

Tato zpráva poukázala na vydání v roce 2023 pro Headhunter a mobilní hru, přičemž střílečka má vyjít příští rok. Thunderful říká, že později bude mít více podrobností o dalších projektech SteamWorld, a zatímco na to budeme čekat – spolu s pevným datem vydání pro nově oznámeného tvůrce města – mohou se PC hráči zaseknout. Zkušební verze Buildnyní živě na Steamu.

READ  Hrajte doma na systémech PS4 a PS5 nabízí Ratchet & Clank zdarma

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.