Stát uvádí, že pouze 0,03% osob plně očkovaných ve Wisconsinu se nakazilo místními zprávami o COVID-19

„Zavázali jsme se k transparentnosti,“ uvedla v úterý po předložení údajů. „Náš tým vždy vyhodnocuje data a hledá způsoby, jak poskytnout důležité informace o Wisconsinu.“

Více práce

S pokračujícím očkováním COVID-19 ve státě při klesající poptávce odborníci mezitím uvedli, že může být stále obtížnější povzbudit ty, kteří nedostali šanci vyhrnout si rukávy.

„Myslím, že nás čeká naše nejtěžší práce,“ uvedl Tim Saise, generální ředitel Rural Wisconsin Healthcare Cooperative, na online fóru pořádaném Wisconsin Health News.

Saise uvedl, že používání vakcín ve venkovských a městských krajích bylo až do posledních týdnů zhruba stejné, přičemž míra ve venkovských oblastech klesla na 88% městské míry.

Ve městě Milwaukee dostalo přibližně 41% lidí alespoň jednu dávku, což je těsně pod průměrem státu, ale poměr se pohybuje mezi oblastmi sčítání od 16% do téměř 90%, uvedla komisařka pro zdraví Kirsten Johnsonová. „Klíčem nyní je setkat se s lidmi, ať jsou kdekoli, a co nejvíce jim usnadnit očkování,“ uvedla.

Mluvit o tom

Dr. Tito Isard, generální ředitel komunitní zdravotní kliniky Milwaukee Health Services, uvedl, že s pacienty, kteří s vakcínou váhají, hovoří o jejich cílech, cílech jejich rodin a důsledcích očkování a nedostání vakcíny.

READ  Dojnice v USA mají vůbec poprvé pozitivní test na ptačí chřipku: NPR

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *