Stát Fayetteville otevřel svůj vlastní Mezinárodní hudební festival

Hudba z devíti zemí na čtyřech kontinentech je představena od čtvrtka do neděle na Mezinárodním hudebním festivalu Fayetteville State University.

Představení, představení a tance se mají konat v kampusu a na místech v centru Fayetteville. Vstupenky na festival stojí 15 USD na jednotlivá představení v Seabrook Auditorium nebo vstupenka 20 USD, která poskytuje vstup na všechna představení až do neděle. (Studenti státu Fayetteville mají vstup zdarma pomocí svých studentských průkazů.)

„Toto je první akce svého druhu, kterou na FSU nabízíme, a jsme nadšeni z toho, co jsme mohli předvést,“ řekla Amanda Vireles, dočasná předsedkyně katedry múzických umění a výtvarných umění ve státě Fayetteville. Získané prostřednictvím komplexního terénního grantu ve výši 13 500 USD od Arts Council of Fayetteville | okres Cumberland.

Plakát k premiérovému mezinárodnímu hudebnímu festivalu na Fayetteville State University.

„Festival představí několik hudebních žánrů, včetně jazzu, klasické (komorní hudby) a folku,“ řekl Vireles. „Umělci tohoto úvodního festivalu jsou původem z Kolumbie, České republiky, Mexika, Hondurasu, Brazílie, Argentiny, Kuby, Jižní Koreje a Spojených států.“

Vstupenky je možné zakoupit prostřednictvím služby prodeje vstupenek Etix.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *