Startup EFM Partner Ardini útočí na partnerství s Abramorama, 3Ginofest, české filmové novinky

Web Digital Digital Distribution Solutions Artini, jedna z 10 společností zabývajících se mediálními technologiemi, které se účastní start-upového segmentu EFM, oznámila nová partnerství a pilotní plány s americkými distributory Abramorama, 3Ginofest a CzechTod Film.

Abramorama se sídlem v New Yorku nabídne offline projekce bílého štítku zaměřeného na hudební dokument. Bylina Albert, Veřejný obraz je zkažený, Deer Tick – Přímo z bouře„A nadcházející Oslavte ať žije rockový chaos.

Partnerství s 3Ginofestem Nová online platforma CinemaPort nabídne výběr polských, slovenských, maďarských a českých filmů ve všech čtyřech zemích provozovaných přehrávačem Artini Cinema Player a letos na podzim završí online vydání osmého ročníku 3Ginofestu.

Středoevropský filmový festival bude k dispozici současně regionálním evropským divákům naplněný online rozhovory, workshopy a slavnostním předáváním cen.

Ardini nadále každý rok spolupracuje s českými centry jako poskytovatel technologií a web 10. českého filmového festivalu ve Spojených státech a Kanadě ve spolupráci s českým ministerstvem zahraničí.

Festival bude probíhat online od 23. dubna do 2. května prostřednictvím webu Artini Film Festival. Omezený počet projekcí se může konat offline a živě na místní úrovni prostřednictvím řešení hybridního festivalu od Artini.

Artini.pro Toss (Distribuce jako služba) Produkty podporují Artini Content Distribution, Artini White Label, Artini Movie Market, Artini Cinema Player a nedávno vydaný web Artini Hybrid Film Festival.

READ  Top Quinte Board se ptá, co dělat a dělat ohledně kojotů | Místní zprávy

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *