Starling Bank představila fakturačního manažera pro malé a střední podniky

Starling Bank poprvé správce fakturacenová funkce, která podle středy (6. července) pomůže malým podnikům a zákazníkům s jediným obchodním účtem zefektivnit jejich finance. Tisková zpráva společnosti.

Funkce Bills Manager umožňuje malým podnikům získat inkaso nebo trvalý příkaz z prostředků uložených na takzvaných spořicích prostorech, nikoli na jejich hlavním účtu.

Když je platba splatná, finanční prostředky budou odebrány přímo z prostoru, což zjednoduší projekce rozpočtu zákazníka a obchodní náklady.

Platby jsou synchronizovány s účetními nástroji Xero a FreeAgent prostřednictvím Starling Marketplace a Starling Bookkeeping Toolkit, což podnikům umožňuje sledovat příchozí faktury, odchozí platby a daně z přidané hodnoty.

Zákazníci Bills Manager mohou přejít na Savings Space, kliknout na Spravovat prostor a poté Platit účty z tohoto prostoru. Z každého prostoru si pak mohou vybrat, jaké inkaso nebo trvalé příkazy jsou ochotni zaplatit. Zákazníci obdrží oznámení, když jsou jejich účty zaplaceny, a mohou si prohlížet transakce na platformě.

„Naši zákazníci z malých firem tuto funkci požadovali, a tak jsme ji zavedli,“ řekl. Helen BurtonovouHlavní bankovní ředitel Starling Bank v tiskové zprávě. „Bills Manager je oblíbený mezi našimi klienty s osobními běžnými účty a jsme přesvědčeni, že pomůže stovkám tisíc malých podniků také lépe spravovat své peníze.“

Příbuzný: Proč generální ředitel Starling Bank řekl ne kryptoměně

V červnu generální ředitel Starling Bank Anne Bodenové „Jsme ve velmi nebezpečné fázi“, když popisuje zvýšenou expozici podvodům způsobeným používáním kryptoměn, řekl během zasedání na konferenci Money2020 Europe v Amsterdamu.

Řekla, že to je důvod, proč se nová banka se sídlem ve Spojeném království odklání od digitálních aktiv, spíše než aby se zaměřovala na ochranu nic netušících zákazníků před zvýšeným rizikem podvodů, zejména v zemích, kde jsou kryptopeněženky přímo propojeny s platebními systémy v reálném čase.

READ  Statistika měnového vývoje v ČR – komentář

Boden dodal, že evropské banky musí zavést přísnější opatření k identifikaci vašich zákazníků, proti praní špinavých peněz a postupy pro vstup do systému, aby se omezily podvody.

——————————————

Nová data PYMNTS: Jak mohou veřejné služby a společnosti spotřebitelského financování vylepšit zážitek z placení účtů

Kolem: Více než polovina energetických společností a spotřebitelských finančních společností má schopnost zpracovávat všechny měsíční platby účtů digitálně. kicker? Činí tak pouze 12 % z nich. Digital Payments Edge, spolupráce mezi PYMNTS a ACI Worldwide, provedla průzkum mezi 207 odborníky na fakturaci a inkaso v těchto společnostech, aby zjistila, proč je úplná digitální transformace stále v nedohlednu.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.