Starfield Schrodinger III je zlatý důl XP

Starfield Schrodinger III je zlatý důl XP

A Hvězdné pole Hráč na redditu Nedávno jsem si všiml, že počasí je mírné a příjemné Schrödingerova třetí planeta „Made of XP“, což je to, co hráči sci-fi RPG dělají stále více Zakopnou sami. Planeta – a Celý systém Schrödinger Patří tam, je plný zdrojů, což z něj dělá skvělé místo pro stavbu Pohodlná základna A začněte zabíjet.

V příspěvku na Redditu u/Canatee, který má v době psaní více než 6 000 hlasů pro, jsou zobrazeni, jak stojí na vrcholu své lodi, dívají se dalekohledem své velké zbraně a za méně než minutu odstřelují díry do nejméně 10 tvorů. Při tom se otáčejí na patách, aby našli barevnější a rozkošnější tvory, na které by zamířili více kulek, sbírali tisíce XP, postupovali na vyšší úrovně a získávali dovednostní bod.

Přečtěte si více: Proč Hvězdné poleNaše planety jsou pokryty tisíci mrtvých tvorů
On kupuje hvězdné pole: Amazonka | Nejlepší nákup | GameStop

„Pokud byste nepřistáli na této planetě, zážitek by byl tam a zároveň by tam nebyl,“ běžný komentář komentáře.

„Ach, genocida,“ poznamenal další komentátor s 2 000 hlasy pro a etičtějším, filozofičtějším pohledem na věc. “Moje oblíbená kratochvíle.”

Na základě stejného Hvězdné pole výlety, Kotaku Spisovatel Zach Zwiesen poznamenává, jak planety jako Schrödinger III, které se hemží příležitostmi pro vesmírné farmy, ukazují limity Bethesdy Procedurálně generovaná prostředí. Vede k smrti ve velkém měřítku.

„Každá planeta, na které jsem přistál (obsahující mimozemšťany), byla pokryta mrtvolami.“ Zwiesen píše. „Mnohokrát jsem byl na mnoha různých planetách svědkem toho, jak stáda zranitelných býložravců decimovala jeden nebo dva velcí mimozemští predátoři během řádění. […] Protože mírumilovní býložravci neútočí, pokud nejsou vyprovokováni, často to znamená, že budou vyhlazeni během několika sekund, než kterýkoli z nich může zareagovat. I když se bránili, nemohli s dravci konkurovat.

READ  Středoroční nabídky PlayStation nabízejí výrazné slevy na spoustu skvělých bojových her a obsahu ke stažení

Procedurální generování znamená, že tento cyklus se všude donekonečna opakuje Hvězdné poleGalaxie. Je to smutná myšlenka pro mimozemšťany, kteří se nenásilně živí trávou a jsou uvězněni ve stejných pavučinách, jaké vytvářejí. Ale pro tebe je vše v pořádku, malý XP predátore.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *