St. Johnston 0-0 St. Mirren: Chris Kane vyloučen za bezbrankovou remízu | fotbalové zprávy

St. Johnston a St. Mirren zahráli negativní klopýtnutí na pár šancí v McDiarmid Parku.

Hosté byli po většinu zápasu ve vedení, ale nevytvořili toho mnoho, co by naštvalo Xandera Clarka v brance, zatímco největší šance Perthu přišla v první minutě přes Glenna Middletona, který jeho střelu vyrazil.

St. Johnston dokončil zápas s deseti muži poté, co byl Chris Kane vyloučen pro druhou rezervaci.

Callum Davidson udělal jednu změnu oproti týmu, který minulý víkend porazil Dundee United. Cammy McPherson se stáhl z klubu svého otce, přičemž Murray Davidson zasahoval.

Saint Mirren udělal dvě změny po prohře s Dundee. Jimmy McGrath a Richard Tate přišli s Eamonnem Brophym a Kylem McAllisterem na lavičku.

První šance hostí byla po 10 sekundách a Middleton využil skluzu Saint Mirren a trefil síť ve snaze zachránit ho Jack Alnwick.

Hosté odpověděli hlavičkou Curtise Maine, kterou zachránil Clarke předtím, než útočník viděl, že jeho střela z rohu proletěla vedle vzdálenější tyče.

Tento brzký nápor však rychle vystřídal strašlivou bitvu ve středu pole, v níž se obě strany snažily vytvořit cokoliv, co by stálo v cestě smysluplných příležitostí.

obrázek:
Sean Rooney ze St. Johnstonu odpověděl na hostující podporu St. Mirren během remízy 0:0

Do další šance trvalo až 35. minutu, ale Craig Bryson trefil dobře.

McGrath hledal hráče, který by s největší pravděpodobností vytvořil něco pro hosty. A ze svých perfektních přihrávek Clarke dobře zachraňoval, aby vytlačil Maineovu nízkou střelu na rohový kop, který vyrazil Conor McCarthy.

McGrath poté zachránil střelu Jimmym McCarttem, zatímco St Mirren hledal průlom před prvním poločasem.

St Johnston provedl v první polovině dvě změny, aby se pokusil věci osvěžit, se Steviem Mayem a Seanem Rooneym v Middletonu a Michaelem O’Loranem.

READ  Blackhawks získali Nikitu Zaitseva, draftovou jedničku z Ottawy Senators

Byli to ale hosté, kdo opět vyrazil vepředu dobře spekulativní trefou McGratha.

Před hodinou nastal okamžik kontroverze, když Liam srazil Gordona Maina, když běžel k cíli. Rozhodčí Greg Aitken ukázal obránci žlutou kartu, ale klidně to mohla být červená. Scott Tanser trefil přímý kop z břevna.

St Mirren byl hodně napřed a hlavičku Joe Shaughnessyho po centru Tancera zneškodnil na rohový kop.

Domácí hráli posledních pět minut s deseti muži poté, co Kane dostal druhou žlutou kartu za zákrok.

Co pak?

Další zápas St Johnston přijde v Ligovém poháru, protože po reprezentační přestávce v sobotu 20. listopadu odcestují do Celticu; Odjezd v 17.15 hodin.

St Mirren ve stejný den odpoledne hostí Livingston ve skotské Premier League. Odjezd v 15 hodin.