Srovnávací video kampaně Halo Infinite ukazuje zásadní vylepšení

Bylo zveřejněno nové srovnávací video pro kampaň Halo Infinite, Porovnejte novou hru se včerejší kampaní K loňským záběrům kampaně.

O loňské kampani Halo Infinite toho bylo řečeno a napsáno hodně. Reakce společnosti je násilná Microsoft a 343 Industries hru zdržely. Včera však Microsoft zveřejnil nový upoutávka na kampaň, která vysvětluje, proč fanoušci milují sérii Halo.

Průzkum naznačuje, že Final Fantasy Tactics Remaster může být brzy testován

S laskavým svolením kanálu YouTube”ElAnalistaDeBits‚, grafické srovnávací video ukazuje hlavní vylepšení od loňského roku, přičemž někteří fanoušci dokonce říkají, že nové záběry vypadají jako remasterovaná verze letošní kampaně. Podívejte se na nové srovnávací video níže:

Je třeba říci, že 343 Industries odvedli skvělou práci, díky níž je hra vizuálně přitažlivější, detailnější a méně statická.

Halo Infinite vychází 8. prosince pro Xbox Series X | S, Xbox One a PC. Hra byla oficiálně oznámena již v roce 2018 a měla debutovat spolu s Xbox Series X | S minulý rok. Jak již bylo řečeno, Microsoft se rozhodl odložit hru na rok 2021 poté, co se objevila loňská kampaň.

„Učinili jsme těžké rozhodnutí přesunout naše vydání na rok 2021, abychom zajistili, že tým bude mít dostatek času na dodání herního zážitku Halo, který splňuje naši vizi,“ napsal loni 343 Industries.

Notorious Studios, založené bývalými WoW Devs, se snaží vybudovat další kapitolu Core Fantasy RPG

„Rozhodnutí změnit naše vydání je výsledkem několika faktorů, které přispěly k vývojovým problémům, včetně pokračujících účinků souvisejících s COVID, které nás ovlivňují v průběhu tohoto roku. Rád bych pochválil tvrdou práci našeho týmu ve 343 Industries, kteří zůstali odhodláni vytvářet skvělou hru a hledat řešení vývojářských výzev. Není však udržitelné pro blaho našeho týmu ani celkový úspěch hry dodávat tento svátek.“

READ  Hráči hlásili zákaz účtů PSN, což se zdá být rozšířeným problémem

Vývojář dodal: „Víme, že to pro mnohé z vás bude zklamáním a všichni sdílíme tento pocit. Vášeň a podpora, kterou komunita v průběhu let projevovala, byly úžasné a inspirující. Nemohli jsme chtít víc než zahrajte si o těchto prázdninách naši hru s komunitou. Čas navíc nám umožní dokončením kritické práce nezbytné k dodání nejambicióznější hry Halo všech dob v kvalitě, kterou naši fanoušci očekávají.“

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *