Spotted Octopus Brewing Company otevřela v pátek v Buffalu

Spotted Octopus Brewing Company se otevře 22. dubna na Edward Street 41.

Buffalo, NY – V pátek probíhají přípravy na otevření nového pivovaru v centru Buffala. Spotted Octopus Brewing Company Otevírá se 22. dubna na Edward Street 41.

Partneři chobotnice skvrnité Ken Shaw, Dominic Nicotera a Barbara Brewer říkají, že pivovar se zaměří na experimentální piva. S 12 příchutěmi na čepu bude obsahovat střídající se příchutě a vzory.

„Jsem doma 27 let. Byl to zábavný koníček,“ uvedl Nicotera v tiskové zprávě. „Ale během pandemie jsem začal přemýšlet o tom, zda by to nemohla být okupace.“

Skvrnitá chobotnice bude nano pivovar a každé vaření bude omezeno na tři sudy nebo méně. V ní budou nakonec čtyři pivovary.

Při vernisáži je naplánováno čepování těchto piv: Světlé a Ovocné výběry jsou 202 Ft, Pilsner Czech; Ella, blond pivo; A broskve a papriky, zlaté pivo. Možnosti skoku jsou dark call, IPA black; Juliin skvělý denní sen, NEIPA; A dvojitý dynamit, dvojitá IPA. Tmavé možnosti jsou Meditation Brew, skotské pivo; A Vanilla Porter Chocolate.

Pivo není to jediné, čím by pivovar chtěl zapůsobit. Shaw je krajinářský a kostýmní výtvarník v Buffalo Theatre a svůj talent využil jako návrh Stopped Chobotnice.

Shaw cítil, že prostor je svázán vintage ledničkou, a řekl: „Do prostoru se hodí jako rekvizita komiksového divadla. Namaloval jsem to oranžově a pokračoval jsem v přidávání zábavných a relaxačních prvků. Každý stůl, jako je Barbina vintage jídelní souprava, má příběh. Skončili jsme. Končíme na jedinečném místě, kde si lidé mohou odpočinout a vychutnat si dobré pivo.“

Majitelé také plánují přidat lehčí menu s produkty státu New York.

Chobotnice skvrnitá bude otevřena v pátek od 16:00 do 23:00 a od dubna do května od sobotního poledne do 23:00.

READ  Putin slaví Den vítězství, Rotobi Hakid, ruský televizní kanál

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.