Spoluzakladatel Redditu říká, že kryptohry Play-To-Ear budou za 5 let tvořit 90 % herního trhu

Alexis Ohanian, spoluzakladatel Redditu, je nejnovější postavou v oboru, která vyjádřila nadšení z konceptu hraní za účelem vydělávání her. Sériový podnikatel, který nyní obrátil svou pozornost především k blockchainu a projektům souvisejícím s kryptoměnami, je ohledně příslibu hry optimistický a předpovídá, že za pár let ovládne herní svět.

Jak jsem zmínil zájem o obchodOhanian diskutoval o potenciálním využití technologie blockchain v hraní her v nedávné epizodě Kde se podcast odehrává.

„90 % lidí nebude hrát hru, pokud nebude v tu chvíli řádně vyhodnocena,“ řekl Ohanian v podcastu. „Za pět let opravdu oceníte svůj čas a místo vydělávání peněz za reklamy nebo vrhání se na dolary na nákup hloupých kladiv, která ve skutečnosti nevlastníte, budete hrát nějakou ekvivalentní hru v seriálu, který právě běží. být naprosto zábavná, ale vyděláte si hodnotu a budete ženec.“

Hraní za účelem vydělávání her obecně používá kryptotokeny namísto běžné měny ve hře, což znamená, že hráči mohou teoreticky vyměnit své herní výhry za skutečnou měnu. Nejoblíbenějším titulem v této kategorii je v současnosti Axie Infinity, hra podobná Pokémonům, kde lze kupovat a prodávat keramiku Axies za kryptoměnu RONIN.

Ekonomika Axie ve hře už má podle něj problémy Zpráva Business Insider, který tvrdí, že příjmy hráčů ze hry v průběhu času pomalu klesají, protože hráči své výhry spíše vybírají, než aby je reinvestovali zpět do hry. Hra má také minimální nákup kolem 300 $, což je pro mnoho hráčů obrovská překážka vstupu a hráči na nižších úrovních často vydělávají mnohem méně, než je minimální mzda.

Mezi další osobnosti z oboru, které projevily zájem o koncept hry vyhrávat hry, patří prezident Take-Two Strauss Zelnick, CEO EA Andrew Wilson a CEO Square Enix Yusuke Matsuda, jejichž komentáře k blockchainovým hrám vyvolaly kontroverzi, když předpověděl, že se odstěhuje. Hráči o hře. To, čemu říkal „hraní pro zábavu“.

READ  Noobs by měl tento nový herní slovník od PlayStation přijmout

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *