„Spolupráce v oblasti cestovního ruchu mezi Tamil Nadu a Českou republikou může vzkvétat“

Hlavní tajemník Státního úřadu pro cestovní ruch Chandra Mohan v pondělí uvedla, že současná cestovní omezení uvalená v důsledku omrisonské varianty SARS CoV-2 zpomalí cestovní ruch a zároveň podniknou kroky na podporu cestovního ruchu mezi Tamil Nadu. A návrat Česka k normálu.

Na téma „Nové příležitosti v Tamilnádu: český cestovní ruch“ řekl, že Tamilnádu bude velkým lákadlem pro české dědictví, dobrodružství, medicínu a zdravotní turistiku.

Podle Romana Masarika, úřadujícího velvyslance České republiky v Indii, je současná situace náročná, protože Indie zavedla nová cestovní pravidla a předpisy.

Doufal však, že se věci v budoucnu zlepší.

Mnoho českých podnikatelů po celé Indii, včetně Tamil Nadu, podle něj hledalo příležitosti. řekl Masarik. Mnoho studentů z Indie, včetně Tamil Nadu, studovalo na českých univerzitách v rámci různých stipendijních programů.

Velká pole

Čestný velvyslanec České republiky v Chennai Ar Rm Arun uvedl, že hlavními sektory spolupráce mezi Tamil Nadu a Českou republikou jsou vzdělávání a cestovní ruch.

Zúčastnil se pan Marek Grudil, International Marketing Manager, Czech Tourism. Vysvětlení možností cestovního ruchu bylo poskytnuto z obou stran.

READ  Český lid pořádá tichý velikonoční průvod uprostřed epidemií

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *