Společnost Microsoft tvrdí, že nejnovější aktualizace konzoly Xbox Series X opravuje problémy s odpojením konzoly

Společnost Microsoft vydala soubor Nová aktualizace pro Xbox Začátkem tohoto týdne byly k dispozici přepínače pro funkci Auto HDR, FPS Boost a vylepšení pro lepší podporu nového Bezdrátová náhlavní souprava pro Xbox. Ale v oficiálních poznámkách k vydání nebyla zmíněna další velká funkce: Aktualizace také opravuje „mnoho“ problémů s odpojením konzoly Xbox Series X, které se objevily. Podle Jasona Ronalda z týmu Xbox.

Hráči začali hlásit problémy s odpojením na konzolích jen několik dní po spuštění konzoly a některé z těchto hlášení si můžete prohlédnout na tomto 89 stránek ve fórech podpory společnosti Microsoft. Společnost Microsoft však v lednu uznala, že si byla vědoma těchto problémů, a uvedla, že opravy přicházejí „v budoucí aktualizaci“. V prohlášení pro hrana.

Sami jsme novou aktualizaci netestovali, abychom zjistili, zda opravuje problémy, které lidé viděli. Pokud se ale potýkáte s odpojením konzoly, zdá se, že by to mohla vyřešit nová aktualizace.

READ  Microids vydává taktické RPG pro konzole a PC vyvinuté francouzským studiem Savage Level

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *