Společnost Microsoft tvrdí, že nejnovější aktualizace konzoly Xbox Series X opravuje problémy s odpojením konzoly

Společnost Microsoft vydala soubor Nová aktualizace pro Xbox Začátkem tohoto týdne byly k dispozici přepínače pro funkci Auto HDR, FPS Boost a vylepšení pro lepší podporu nového Bezdrátová náhlavní souprava pro Xbox. Ale v oficiálních poznámkách k vydání nebyla zmíněna další velká funkce: Aktualizace také opravuje „mnoho“ problémů s odpojením konzoly Xbox Series X, které se objevily. Podle Jasona Ronalda z týmu Xbox.

Hráči začali hlásit problémy s odpojením na konzolích jen několik dní po spuštění konzoly a některé z těchto hlášení si můžete prohlédnout na tomto 89 stránek ve fórech podpory společnosti Microsoft. Společnost Microsoft však v lednu uznala, že si byla vědoma těchto problémů, a uvedla, že opravy přicházejí „v budoucí aktualizaci“. V prohlášení pro hrana.

Sami jsme novou aktualizaci netestovali, abychom zjistili, zda opravuje problémy, které lidé viděli. Pokud se ale potýkáte s odpojením konzoly, zdá se, že by to mohla vyřešit nová aktualizace.

READ  Bylo oznámeno pokračování Hyper Light Drifter, pokračování Hyper Light Breaker na rok 2023

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.