Spojené státy porazily ve světě hokeje Švédsko v prodloužení a Kanada prohrála | Sportovní

Tampere, Finsko (AFP) – Adam Judd vstřelil gól v prodloužení za Spojené státy, aby v sobotu na mistrovství světa v ledním hokeji porazily Švédsko 3:2, zatímco Švýcarsko porazilo Kanadu 6:3 v utkání dvou dosud neporažených týmů.

Gaudette se podílel na všech třech gólech USA, když vstřelil první a u druhého asistoval Nate Schmidtovi. Vítězství zlepšilo tým USA na celkově 4-1; Jediná prohra přišla proti domácímu Finsku.

Švýcarsko ukončilo neporazitelný start Kanady ve čtyřech zápasech, když mezi šesti hráči skóroval za Švýcarsko kapitán Nico Hescher.

Kanada vstřelila všechny své góly v první třetině, než Švýcarsko vyrovnalo čtyřmi góly bez odpovědi na 3:2.

Tím se Švýcarsko dostává na první místo ve skupině A jako jediný tým, který na turnaji neporazil.

Zlatí olympijští medailisté vedou skupinu B svou pátou výhrou v šesti zápasech 3:0 nad Rakouskem, což je vedení 39:19 na rány.

V dalších zápasech Česko porazilo Norsko 4:1, Dánsko porazilo Francii 3:0 a 18letý Juraj Slavkovský byl vyhlášen nejlepším hráčem olympijského turnaje a dvěma asistencemi, Slovensko porazilo Itálii 3:1.


Více AP Sports: https://apnews.com/hub/sports A https://twitter.com/AP_Sports

Copyright 2022 The Associated Press. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nesmí být publikován, vysílán, přepisován nebo redistribuován bez povolení.

READ  Historický hotel vedle Karlova mostu byl přejmenován na Mozart Praha

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.