Spojené království se připravuje na zvýšené očkování za účelem řešení varianty Covid z Indie

Caroline Nichols dostane injekci vakcíny Moderna Covid-19 podanou sestrou Amy Nash na stadionu Madjsky v Readingu v západním Londýně 13. dubna 2021.

Steve Parsons | Agence France-Presse | Getty Images

Londýn – Spojené království se chystá nabídnout očkování a testy v regionech, kde se šíří nová varianta Covid-19, která byla poprvé objevena v Indii.

Ministr vakcín Nadim Al-Zahawi Pro BBC V pátek vláda „přezkoumá“ svůj očkovací program, aby nasměroval více dávek do nejvíce postižených oblastí, přičemž lze zavést i druhé dávky.

Ve svém prohlášení, které bylo zveřejněno pozdě ve čtvrtek, britské ministerstvo zdravotnictví a sociálních věcí oznámilo, že v Boltonu, městě na okraji Manchesteru, kde se nachází B1, bude nasazen nový tým 100 „rychlých reakcí“ složený ze 100 zdravotních sester, poradců v oblasti veřejného zdraví a úředníků v oblasti ochrany životního prostředí. varianta je nejrozšířenější. 617,2 rychle.

„Ačkoli dosud neexistují přesvědčivé důkazy o tom, že tato alternativa má větší dopad na závažnost onemocnění nebo se vyhýbá očkování, rychlost růstu je znepokojivá a vláda zvažuje v případě potřeby přijmout další opatření, včetně toho, jak nejlépe vakcínu použít seznam – S cílem lépe chránit ty nejzranitelnější v současném kontextu epidemie. “

Mutační testování bude také rozšířeno do dalších regionů po celé zemi, spolu se zvýšeným genetickým sekvenováním a vylepšeným sledováním kontaktů.

Údaje o nové variantě zveřejněné ve čtvrtek Public Health England ukázaly, že počet případů ve Velké Británii se zvýšil z 520 minulý týden na 1 1313 tento týden, přičemž většina případů byla soustředěna na severozápadě Anglie a hrstka klastrů v Londýně.

Nová omezení nelze „vyloučit“

The Zavedení vakcíny ve Velké Británii Byl to jeden z nejrychlejších na světě, téměř 70% dospělé populace dosud dostalo alespoň jeden výstřel. Vakcíny jsou v současné době k dispozici komukoli ve věku nad 38 let, ale vláda uvedla, že by mohly být k dispozici mladým lidem, kteří žijí ve vícegeneračních rodinách.

READ  Rusko tvrdí, že jeho vědci v oblasti hypersonických raket čelí „velmi vážným“ obviněním ze zrady

Další fáze odchodu Anglie z výluky má začít v pondělí, kdy se obnoví sociální vztahy, pohostinství a zábava.

Ministr zdravotnictví a sociálních věcí Matt Hancock však ve čtvrtečním prohlášení uvedl, že vláda „situaci velmi pečlivě sleduje a v případě potřeby nebude váhat s přijetím dalších opatření“.

Spolu se specializovanou jednotkou v Boltonu byl nárazový test již nasazen v 15 regionech po celé Anglii a distribuováno více než 800 000 testů.

„Jak je uvedeno v cestovní mapě, nemůžeme vyloučit opětovné zavedení ekonomických a sociálních omezení na místní nebo regionální úrovni, pokud důkazy naznačují, že je nezbytné omezit nebo potlačit alternativu, která uniká vakcíně,“ uvedlo ministerstvo národní bezpečnosti řekl.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *