SpaceX v úterý vypustí raketu z Kennedyho vesmírného střediska

SpaceX v úterý vypustí raketu z Kennedyho vesmírného střediska65 čtyři tři Q. Nulové zapalování a radost z zvedání vozu je snížit pokojovou teplotu, nejprve je tlak v místnosti normální. mm mm mm mm e mm. Falcon 9 byl úspěšně vypuštěn ze startovacího komplexu 39A. Kennedyho vesmírné středisko vynáší na oběžnou dráhu hromadu 49 satelitů starling. Před chvílí jsme přiškrtili motory v rámci přípravy na maximální Q. neboli maximální aerodynamický tlak, což se zde stane během několika sekund při T plus 1 minuta 12 sekund. Falcon 9 je nadzvukový Q. Právě jsme prošli maximálním Q. A to je maximální aerodynamický tlak, který uvidíte dále. Uskutečníme tři události v rychlém sledu. Nejprve odpojíme hlavní motor, poté odpojíme fázi a poté běží druhý motor. Nyní je první hlavní výpadek motoru, kde bude všech devět motorů M1D v této první fázi vypnuto, aby se vůz zpomalil v rámci přípravy na fázované rozdělení. Toto je první místo, mm hmm.

SpaceX v úterý vypustí raketu z Kennedyho vesmírného střediska


SpaceX vypustila svou třetí raketu z vesmírného pobřeží během několika týdnů a start byl původně naplánován na pondělí večer, ale SpaceX v pondělí oznámilo, že start se uskuteční v úterý, s odkazem na příznivější povětrnostní podmínky pro start a lepší zotavení. . Pro účely startu vysílá raketa Falcon 9 další sadu satelitů Starlink z Kennedyho vesmírného střediska a start si můžete znovu prohlédnout ve videopřehrávači výše.

READ  Hlavní lékař varuje, že virus Covid může být stejně smrtelný jako výskyt eboly - RT World News

SpaceX vypustila svou třetí raketu z vesmírného pobřeží během několika týdnů.

Start byl původně naplánován na pondělí večer, ale SpaceX v pondělí oznámilo, že start se místo toho uskuteční v úterý s odkazem na příznivější povětrnostní podmínky pro start a lepší zotavení.

Za účelem vypuštění vysílá raketa Falcon 9 další sadu satelitů Starlink z Kennedyho vesmírného střediska.

Spuštění můžete znovu sledovat v přehrávači videa výše.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.