SpaceX Cargo Dragon na cestě k Mezinárodní vesmírné stanici, která byla během dne viděna létat

Kosmická loď nesla náklad 7 300 lb (3 300 kg).

Washington:

Nedávno vypuštěná kosmická loď SpaceX Dragon, která měla být doplněna na své cestě k Mezinárodní vesmírné stanici, byla v sobotu ráno vidět kroužit na denní oběžné dráze.

Prostřednictvím videoklipu Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) tweetoval: „Náklad draka SpaceX letí v tropickém dni, protože se dnes ráno přibližuje k dokovací vesmírné stanici.“

Kosmická loď přepravila náklad 7 300 liber (3 300 kilogramů) – který zahrnuje také čerstvé citrony, cibuli, avokádo a cherry rajčata pro sedm astronautů – který by měl dorazit v sobotu.

„Úspěch! Vesmírná loď Dragon SpaceX Dragon je na cestě k Mezinárodní vesmírné stanici po startu dnes v 13:29 ET z NASA Kennedy na Floridě a nese více než 7 300 liber vědeckých experimentů, nových solárních polí a dalšího nákladu,“ tweetovala NASA.

Podle prohlášení NASA byla kosmická loď vypuštěna na raketu Falcon 9 z odpalovací rampy 39A v Kennedy. Je naplánováno nezávislé dokování na vesmírné stanici kolem soboty 5. června kolem 5:00 a na stanici zůstane asi měsíc. Zprávy o příjezdu začnou v 3:30 na NASA TV, na webových stránkách agentury a v aplikaci NASA.

Smluvní 22. doplňovací mise SpaceX přinese ISS Roll-out Solar Arrays (iROSA) na vesmírnou stanici v kufru kosmické lodi Dragon. Poté, co dračí doky v modulu Harmony vesmírné stanice, robot Canadarm2 extrahuje pole a astronauti je nainstalují během vesmírných procházek plánovaných na 16. – 20. Června.

READ  Temná hmota vytváří více sama o sobě než běžná hmota a tvrdí, že je to divoký nový list

(S výjimkou nadpisu tento příběh nebyl upraven posádkou NDTV a je publikován z publikovaného zdroje.)

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.