Soul Hackers 2, srpnové vydání šarže oznámeno

Soul Hackers 2, srpnové vydání šarže oznámeno

Atlas oficiálně oznámen Soul Pirates 2 a stanovit datum jeho vydání. Titul bude k dispozici pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X a PC 25. srpna 2022 v Japonsku a 26. srpna 2022 v Severní Americe a Evropě. Hra byla zpočátku nadšená speciální propagační stránky který je nyní přeměněn na Oficiální stránky titulu.

upoutávková reklama Soul Pirates 2 Poskytněte pohled na jejich různé systémy a osobnosti. To zahrnuje oblasti, kterými budou hráči ve hře procházet, jako je fantasy hra Karakucho. Na souboje se můžete rychle podívat v upoutávce s monstry z vyvolávač ďábla tituly. Trailer také ukázal, že strana se bude skládat ze čtyř postav. Kromě toho bude mít titul vysoce stylizované uživatelské rozhraní.

Níže se můžete podívat na trailer.

Níže si můžete pustit trailer s anglickými titulky.

Trailer také umožnil nahlédnout do příběhu hry. Hráči převezmou roli Ringa, superinteligentní umělé bytosti, když se spojíte s dalšími postavami a zúčastníte se války mezi vyvolávači ďábla za záchranu světa. Více informací o Soul Pirates 2 se objeví v budoucnu.

Soul Pirates 2 Vyjde 25. srpna 2022 v Japonsku a 26. srpna 2022 v Severní Americe a Evropě pro PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X a PC.

READ  Portál Link's Awakening DX HD vytvořený fanoušky Nintendo odstranil

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *