Sopka La Palma, živé aktualizace dnes: erupce, varování před tsunami a nejnovější zprávy | Kanárské ostrovy

Eroski a klienti darovali 435 000 EUR

Španělský prodejce Eroski spustil minulý měsíc kampaň napříč svou obchodní sítí Získat finanční prostředky pro lidi postižené erupcí Cumbre Vega Na ostrově La Palma.

V rámci kampaně prodejce podporuje konzumaci kanárských banánů jako způsob, jak podpořit odvětví banánů a obyvatelstvo postižené touto přírodní katastrofou. Řekla, že to udělá Darujte 0,10 EUR za kilogram prodaných banánů Eroski Natur ve svých prodejnách. Zákazníci také mohli na pokladnách přispívat dobrovolně.

Alejandro Martinez Periochoa, ředitel pro zdraví a udržitelnost ve společnosti Eroski, při zahájení řekl: „Okamžitá pozornost je prioritou v případech přírodních katastrof, jako je ta, kterou vidíme v La Palma. Z Eroski, Budeme darovat a směrovat solidaritu našich zákazníků prostřednictvím Červeného kříže, Která na ostrově od prvního okamžiku poskytuje pomoc a podporu, aby postiženým lidem pomohla pokrýt základní potřeby jídla a bydlení.

Kanárské banány jsou jedním z produktů, které nejvíce oceňujeme, Každý svou kvalitou a chutí. V těchto těžkých časech pro banánový sektor na La Palmě chceme upozornit naše zákazníky na důležitost sázení více než kdy jindy na tento produkt, který je relevantní pro ostrovní ekonomiku a podnikání.

vulkanická erupce vážně ovlivnit farmy a infrastrukturu, Ale jíst banány z La Palma je stále bezpečné, zdravé a chutné. Náš dar od Eroski, který se přidává k darům našich zákazníků, nám umožní pokrýt základní potřeby obyvatel zasažených sopkou.“

Nyní se to potvrdilo Vybrali 435 000 eur pro případ. Dobrá práce všem!!

READ  Hongkong shledal kardinála Josepha Zena vinným z prodemokratického protestního fondu

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.