Sonic Frontiers se prodalo přes 2,5 milionu

Sonic Frontiers se prodalo přes 2,5 milionu

Celkový prodej za akustické hranice přesáhl 2,5 milionu kusů, sega oznámit.

akustické hranice vystřelil do Playstation 5A Xbox sérieA Playstation 4A Xbox OneA konvertujeA počítač Přes pára 8. listopadu.

Zde je přehled hry přes SEGA:

v akustické hraniceA Sonic, Tails a Amy se vydávají na novou cestu podnik V tajemné nové zemi pátrání po zmizelých smaragdech Chaosu. Hráči budou bojovat proti hordám mocných nepřátel, když prozkoumají nádherný svět práceDobrodružství a tajemství. Můj hlas Fanoušci mohou zrychlit do nových výšin a zažít vzrušení z vysoké rychlosti a svobodu plošinovek na otevřeném prostranství, když závodí napříč ostrovy Starfall bez předem určené cesty. V otevřené krajině mohou hráči plnit vedlejší úkoly, řešit hádanky, zmenšovat masivní stavby, lovit a otestovat své 3D plošinovkové dovednosti v Cyber ​​​​Space.

S pouze hrstkou otázek a hlasem bez těla, který ho má vést, se Sonic vydává zachránit své přátele a tajemné obyvatele Starvale Islanders před masivní mechanickou hrozbou.

Navíc vyrobit akustické hranice Nejzajímavější je, že SEGA poskytne několik zdarma stahovatelného obsahu, který přidá mnoho nových hratelných předmětů, postav, režimů a kostýmů. První část obsahu ke stažení, Sonic’s Holiday Cheer Costume, bude uvolněna zdarma 21. prosince 2022. SEGA se zavázala vyvinout maximální úsilí, aby našim hráčům zajistila dlouhý a příjemný zážitek.

akustické hranice je nejnovějším přírůstkem do rostoucího portfolia mediálních iniciativ společnosti Sonic, včetně připravovaných projektů jako Netflix animovaný seriál Sonic PrimeParamount ježek Sonic Filmy a sbírka vysokorychlostních akčních her od roku 1991.

(obrázek Přes.)

READ  Zde je pohled na Father of Mine, než za něj utratíte 4,99 $

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *