Soccer Fern remizoval s Českou republikou v třeskutých mrazech

Divoký křídelník Gabi Rene proklouzl k zisku míče během zápasu Shepelevs Cupu s Českou republikou.

Wilf Thorne / Fotografie

Football Ferns dokončili SheBelieves Cup bez vítězství po remíze 0:0 proti České republice ve svém posledním zápase, který se hrál v mrazivých podmínkách na stadionu Toyota ve Frisco v Texasu.

Rezervní brankářka Lily Alfieldová byla viděna, jak nese na lavičce termotašku, když teploty během čtvrtečního zápasu (Nový Zéland) klesly na -6 °C, zatímco útočnice Hannah Wilkinsonová se snažila bojovat s nachlazením, když si nasadila čepici, rukavice a legíny. ejakulovat. Byla jednou z mnoha, kteří nosili rukavice.

Sky Sports

Fotbalová kapradina v držení České republiky ve finálovém utkání Shepelevs Cupu.

„Věděli jsme, že bude zima, ale naši malí zázrační pracovníci v pozadí dostali na poslední chvíli nějaké doplňky navíc, za což jsme byli opravdu vděční,“ řekl první strážce Vic Eason.

„Tlačili jsme do konce a vy jste se snažili udržet mysl ve hře a ne v mrazu.“

* Jitka Klimková předpokládá proti Česku posun v mentalitě Football Ferns
* Futbol Ferns si při porážce se Spojenými státy v Sheppelves Cupu vstřelil vlastní gól
*Fotbal Ferns se musí zlepšit v útoku, ale obrana je klíčová, protože čelí Spojeným státům

Futbol Ferns sice druhý zápas v řadě nevystřelil na branku, ale museli poděkovat Easonovi, že při prvním střetnutí s 24. nasazenou Češkou nezakončil turnaj třetí porážkou v řadě.

Eason byl vybrán před Erin Neylerovou a změnu odůvodnil solidním výkonem na brance.

Eason byl povolán do hry v polovině prvního poločasu, když se Michaela Khorova otočila a na hranici pokutového území překonala Abby Ersigovou, ale střela přišla v dobré výšce a Eason ji dokázal odrazit.

Fanoušci byli nadšeni mrazivými podmínkami ve Frisco v Texasu.

Jeffrey McCurter/AFP

Zásadní zákrok zachránila také v 89. minutě, aby se vyhnula inkasování pozdního gólu, když Kachina Kotryová hlavičkovala na vzdálenější tyči poté, co střídající Michaela Moore uklouzla na ledové ploše.

READ  Hokej měl jednou své chvíle v Ohtani-Trout. Nechal jsem je vyprázdnit

Fotbalové kapradiny nedokázali otestovat brankářku Barboru Votíkovou se sedmi střelami, ale dvakrát se přiblížili.

Rhea Percival trefila v prvním poločase z dálky břevno, největší šanci měla, když Jitka Klimková přenesla CJ Pot z pravého beka na levé křídlo.

Butt se ocitla nezadaná s Votíkovou a rozešla se poté, co byla Katie Bowen nucena k vývrtce.

Na levé straně měla volnou Hannah Wilkinson, ale když se na ni tlačili tři obránci, Buttová se rozhodla jít sama a nakonec její střelu smečovala do boční sítě.

Klimková se rozhodla proti startující Moore po inkasovaných třech gólech proti Spojeným státům, Abby Ercegová se vrátila po zranění partnerce Claudii Bungeové do středu obrany.

Erceg a Bunge vytvořili solidní obranné partnerství, ale Moore byl přiveden 10 minut před koncem, protože Česká republika tvrdě tlačila na pozdní výhru a udělala důležitý jeden blok v závěru.

velký okamžik

Jitka Klimková se rozhodla nezahájit Meikaylu Moore poté, co inkasovala hattrick proti Spojeným státům, ale do konce zbývala 10 minut, čímž pomohla Moore Football Ferns vydržet pozdě, aby zajistila vyrovnání. Nastal jeden nervózní okamžik, kdy uklouzla, když byl bičován kříž.

Kde se hra vybírá?

Fotbalovému Firenze se již druhý zápas v řadě nepodařilo dostat jedinou střelu na branku.

Dnešní hráč

Vic Eason předvedl další silný gólový výkon pro Football Firenze poté, co odstartoval s velkým náskokem před Erin Nielerovou, a nyní udělal jen dost, aby se ujal vedení před Nijlerem, který byl při jejich porážce 1:0 s Islandem mylně označen za gól. Eson předvedl rozhodující zákrok v poslední minutě, aby popřel Kateřinu Kotrčovou.

Velký obraz

Po ukončení roku 2021 velkou výhrou nad Jižní Koreou udělal fotbalový Fierns v Shepelfs Cupu krok zpět. Jedna remíza a dvě porážky jsou opravdu zklamáním pro tým, který usiloval o dvě výhry ze tří, zejména proto, že chtěl turnaj využít jako zkoušku na příští rok mistrovství světa. Nedostatek kreativity v posledním trimestru je hlavním problémem.