SNES Evidence Vault je skvělým zdrojem pro fanoušky herní historie

V dnešní době to může být často dodatečný nápad, ale v minulých generacích konzolí byli herní průvodci často povinnou četbou. Ve srovnání s extra balíčky, které se dnes dodávají s hrami, byly tyto staré návody na úplně jiné úrovni, pokud jde o péči a detaily, které do nich byly kladeny – a počet stránek byl také vyšší.

V současné době, Jak bylo uvedeno dříve KotakuJde o komunitně vedený projekt V čele s Pepes streamerem Úspěšně naskenoval a nahrál nejnovějšího anglického průvodce hrou pro Super Nintendo. Mohl bys Prohlédněte si celou kolekci zde. Peebs byl nadšený, že během své osmileté cesty za hraním a porážkou každé hry SNES pro diváky Twitche dal dohromady jeden centrální zdroj pro příručky.

Prohlížení náhodných návodů může být zábavnou dávkou nostalgie pro 30letého, jako jsem já, ale může to být také užitečný zdroj pro všechny hráče, kteří pracují s různými tituly SNES dostupnými s předplatným Nintendo Switch Online.

Nintendo poskytuje online průvodce pro každou hru, která je v něm obsažena Klasika NES A Klasika SNES , ale toto je obsáhlejší trezor herní historie. Podívejte se do manuálu na něco takového Chrono přehrávač Jen jeden příklad toho, jak rozsáhlá je v éře 16 bitů. Podobné archivy jsou k dispozici Nintendo 64 A virtuální chlapec tituly.

Projekt adresáře SNES byl společným úsilím, při kterém majitelé vzácných nebo těžko dostupných titulů přispěli skenem archivu. Podle Pepese se této příležitosti zúčastnilo téměř 100 lidí. Ale kdyby náhodou někdo neměl PAL manuál pro německou verzi Před Vánoci ohromen-Můžete pomoci vyplnit poslední dílek skládačky. Budu tu jen skákat přes staré oblíbené Sobotní večer Salam Masters A A domácí kutily Hra Předtím jsem nevěděl, že existuje. Výukové programy ve hře nejsou úplně stejné jako fyzický průvodce, který má na konci sekci s poznámkami.

READ  Stadia se konečně spouští na televizorech LG a ukazuje velikost, kterou mohla být

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.