Smart Tech Hack: Jak odesílat textové zprávy z PC nebo Mac

Textové zprávy Rychlé a snadné, dokud to tak není. Možná bude vaše služba strašná a vaše dopisy neprojdou – jaká bolest. Klepnutím nebo kliknutím na mé jasné myšlenky podpoříte příjem buněk.

Pokud máte dlouhý příběh, ale nemáte čas na telefonní hovor, zkuste hlasové zprávy. Pokud je vaše připojení špatné, může to zachránit život. Klepnutím nebo kliknutím zobrazíte kroky pro odesílání hlasových zpráv na iPhone a Android.

Pokud pracujete na souboru počítač Nebo nechcete používat palec pro zprávy nebo odesílat zprávy přímo z počítače nebo Mac. Nastavení je snadné.

Odeslání zprávy z iPhone na iPhone

iMessage je služba zasílání zpráv Apple vázaná na vaše Apple ID – stejné přihlašovací údaje, jaké používáte v App Store, iTunes Store a iCloud. Je to jednoduchý způsob odesílání textových zpráv, SMS a dokonce i Facetime z počítače Mac nebo iPad.

Pokud jste nenastavili iMessage, zadejte své Apple ID informace a klepněte na přihlásit se. Zahájení nové konverzace:

 • klepněte na nová zpráva tlačítko v horní části okna Zprávy.
 • Zadejte jméno, e-mailovou adresu nebo telefonní číslo příjemce. Pokud je tato osoba ve vaší aplikaci Kontakty, najde Zprávy při psaní. Chcete-li zahájit skupinový chat, přidejte další příjemce.
 • Napište zprávu do pole v dolní části okna a stiskněte vrátit se poslat to.

Udržujte zelenou: 12 způsobů, jak snížit své měsíční účty za internet, kabel a živé vysílání

Apple iMessage vám již dlouho umožňuje odesílat zprávy dalším uživatelům iPhone z aplikace iMessage na vašem Macu, ale věděli jste, že můžete odesílat a přijímat zprávy také ze zařízení Android?

Jen se ujistěte, že jste na Macu přihlášeni k iCloudu a že váš iPhone a PC používají stejné Apple ID. Chcete-li to provést, jednoduše otevřete Systémové preference Na Macu přejděte na iCloud a přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů Apple ID a poté otevřete aplikaci Zprávy na Macu.

READ  Byl odhalen trailer k příběhu Guilty Gear Strive

Na iPhonu přejděte na Nastavení. Pokud se přihlásíte pomocí svého Apple ID, v horní části se zobrazí vaše jméno. Kliknutím na své jméno potvrďte shodu e-mailových adres.

Používáte počítač se systémem Windows? Máte několik možností.

Líbí se vám, co jste četli? Každý den sdílím chytré tipy, novinky a upozornění prostřednictvím e-mailu. Klikněte nebo klepněte sem a vyzkoušejte moje bezplatné zpravodaje.

K tomu existuje aplikace

Aplikace Microsoft Your Phone propojuje váš telefon Android s počítačem. Tato snadno použitelná aplikace vám umožňuje uskutečňovat a přijímat textové zprávy a hovory, dostávat oznámení, přistupovat k vašim fotoalbům a otevírat aplikace.

Pokud máte správný model Samsung, můžete okamžitě sdílet soubory z telefonu do počítače pomocí funkcí kopírování, úprav a přetahování. Potřebujete počítač s Windows 10 s Bluetooth a kompatibilní telefon s Androidem 7 nebo novějším.

Poznámka: Konfigurace tohoto nastavení může být trochu složitá, ale jakmile jej zapojíte, proběhne hladce.

Kliknutím nebo klepnutím sem aplikaci stáhnete a nainstalujete do počítače. Potřebujete také soubor Vaše doprovodná aplikace na telefonu Android Nebo ve vašem zařízení Samsung předinstalovaný odkaz Windows.

 • Otevřete aplikaci Váš telefon a v seznamu vyberte Android.
 • Přihlaste se ke svému účtu Microsoft.
 • Po zobrazení výzvy otevřete v zařízení Android prohlížeč a přejděte na aka.ms/yourpc.
 • Přihlaste se k účtu Microsoft v telefonu a získejte QR kód.
 • Zaškrtněte políčko pro Nainstaloval jsem si do telefonu aplikaci Your Phone Companion v počítači a poté klikněte na Spárujte jej s QR kódem. Získáte QR kód.
 • Váš telefon by nyní měl mít v doprovodné aplikaci otevřenou obrazovku fotoaparátu. Naskenujte QR kód na obrazovce počítače.
 • Přijměte oprávnění zařízení.

Máte pocit, že někdo stále poslouchá? Klepnutím nebo kliknutím zastavíte Asistenta Google v nahrávání toho, co říkáte.

Používejte zprávy pro Android

Pokud používáte Android, je velká šance, že budete Google používat Zprávy Aplikace pro odesílání a přijímání textových zpráv, fotografií, zvukových a obrazových zpráv. Z počítače také můžete komukoli poslat textovou zprávu. Tato aplikace také integruje do vašich konverzací služby a funkce Google, jako je Asistent a tmavý režim.

 • Zkontrolujte, zda máte v telefonu Android nainstalovanou nejnovější verzi aplikace Zprávy.
 • jít do messages.android.com v počítači a dostanete QR kód.
 • Otevřete Zprávy v telefonu a klepněte na tři tečky v pravém horním rohu a poté Zprávy pro web.
 • Klikněte na QR skener kódu Namiřte telefon na obrazovku počítače.
 • Nyní byste měli vidět své chaty na levé straně obrazovky počítače.
READ  Hands-on: The Matrix Awakens je neskutečná ukázka síly PS5

Odeslat e-mailem

Pokud máte potíže, e-mail je skvělý způsob odesílání textových zpráv. Tento tip funguje také v případě, že chcete posílat zprávy do telefonu. proč? Možná jste někde ve svém domě nemístní. Chcete-li někomu poslat textovou zprávu prostřednictvím e-mailu, budete potřebovat jeho telefonní číslo a operátora. Použijme zde jako příklad T-Mobile.

 • Otevřete svůj e-mailový program a napište zprávu.
 • Do pole pro příjemce zadejte 10místné telefonní číslo kontaktu.
 • Sledujte číslo se symbolem @ a příslušnou SMS bránu pro vašeho operátora. T-Mobile je @ tmomail.net. Pro účely tohoto příkladu bude adresa, na kterou se má poslat vaše zpráva, [email protected]
 • Poté odešlete zprávu obvyklým způsobem.

Zde je kompletní seznam e-mailů na textové kódy:

Bonusový tip: žena byla obtěžována a pronásledována. Jak jsme toho chlápka našli?

Podívejte se na můj podcast „Kim Komando vysvětluje“ na jablkoA google podcastnebo váš oblíbený přehrávač podcastů.

Jedna žena zavolala můj národní rozhlasový pořad na pomoc se zlomyslným cizincem, který pronásledoval každý pohyb své dcery. Postupem času se porušování stupňovalo; Plazení se zaměřilo na celou její rodinu, dokonce zveřejňovalo obrázky matky na šokujících seznamovacích webech. Poslouchejte a učte se, jak jsme odhalili stalkera!

Kliknutím nebo klepnutím sem uslyšíte, jak si stalker vzal život a kroky k objevení jeho identity.

Jaké otázky týkající se digitálního životního stylu máte? Připojte se k Kimovu národnímu rozhlasovému programu a Klepnutím nebo kliknutím sem ji najdete ve své místní rozhlasové stanici. Můžete poslouchat nebo sledovat soubor Kim Commando Show Na telefonu, tabletu, televizi nebo počítači. Nebo klepnutím nebo kliknutím sem zobrazíte bezplatný Kimův podcast.

READ  Fanoušci PlayStation jsou nadšení poté, co Sony vydá nové exkluzivní hry pro PS5

Copyright 2021, WestStar Multimedia Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Kliknutím na nákupní odkazy podporujete mé hledání. Jako člen Amazonu vydělávám malou provizi za způsobilé nákupy. Doporučuji pouze produkty, kterým věřím.

Zjistěte více o nejnovějších technologiích na webu. Kim Commando Show, největší víkendová rozhlasová talk show v zemi. Kim přijímá hovory a poskytuje rady ohledně dnešního digitálního životního stylu, od smartphonů a tabletů až po narušení soukromí na internetu a narušení dat. Její denní tipy, bezplatné zpravodaje a další naleznete na jejích webových stránkách na adrese Komando.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.