Slovensko a Česká republika nabízejí Ukrajině vojenskou podporu a litují nedostatečného odhodlání ze strany Spojených států

Slovensko a Česká republika nabízejí Ukrajině vojenskou podporu a litují nedostatečného odhodlání ze strany Spojených států

NATO a Spojené státy nadále podporují ukrajinské síly zasíláním zbraní a střeliva a opravami poškozených ukrajinských tanků. Spojené státy však odpovědnost neberou a nutí členy NATO, Českou republiku, Slovensko a Rumunsko, aby Ukrajině pomáhaly přezbrojováním jejích sil tanky a dalšími zbraněmi.

Zpráva z Wall Street Journal (WSJ) uvedla, že Česká republika poslala ukrajinským silám desítky tanků T-72M sovětské konstrukce, aby čelily ruským silám. Ukrajinské síly jsou lepší ve zbrani a Rusko má ve srovnání s Ukrajinou pokročilé vojenské schopnosti.

Slovinsko, které nadále silně podporuje Ukrajinu, dodává Ukrajině zbraně, ale premiér Janez Jansa řekl, že tak činí s rizikem vyčerpání svých zásob. Pokud Francie, Německo nebo Spojené státy pošlou stejnou kvótu na hlavu, Ukrajina bude skutečně osvobozena. Naše zásoby jsou bohužel vyčerpány a my se nyní snažíme nahradit zařízení… novou dodávkou ze Spojených států, jak cituje Wall Street Journal.

Slovensko také zvažuje otevření vojensko-průmyslových zařízení na opravu a renovaci poškozené ukrajinské vojenské techniky. Ukrajinská vojensko-průmyslová zařízení se dostala pod silnou palbu z Ruska, jejímž hlavním cílem je odzbrojit Ukrajinu.

Komentáře Ganzy ukazují, že USA, Spojené království a Německo neposílají svůj spravedlivý díl posil, protože zpravodajští úředníci naznačují, že útok na jihovýchod Ukrajiny zesílí. Spojené státy při několika příležitostech řekly, že budou bránit území NATO v případě ruské agrese, ale zatím nedokázaly rozptýlit obavy zemí jako Polsko, Slovensko a Česká republika, které chtějí, aby Spojené státy poslaly více zbraní. na Ukrajinu bojovat s Ruskem. Vojáci.

Zpráva Wall Street Journal zdůraznila, že ukrajinští vojáci zajali 176 ruských tanků, 34 samohybných děl, 116 bojových obrněných vozidel, 149 bojových vozidel pěchoty, 23 raketometů a 45 obrněných transportérů. Musí se však opravit, pokud bude sloužit k odrazení ruských sil, které nyní soustřeďují útoky na jihovýchod Ukrajiny.

READ  Sbírka ukrajinských dokumentů "Dům vyrobený z fragmentů" mezi sbírkou Visions du Réel Grand Angle | Zprávy

Spojené království zorganizovalo pro asi 35 zemí dárcovské konference, které Ukrajině poskytnou dělostřelectvo dlouhého doletu, protiletadlové systémy a bojová vozidla pěchoty. Moskva varuje, že bude považovat dodávky zbraní za legitimní cíle, ale nepodařilo se jí udusit vojenské dodávky. Spojené státy plánují poslat do Polska 250 amerických tanků Abrams, ale není jasné, zda Ukrajina tyto tanky v tuto chvíli získá.

Přečtěte si všechny nejnovější zprávy, nejnovější zprávy a živé aktualizace pro IPL 2022 zde.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *