SLEDUJTE: Ruské tanky T-80BV zajaté českými dobrovolníky v Isiu na Ukrajině

SLEDUJTE: Ruské tanky T-80BV zajaté českými dobrovolníky v Isiu na Ukrajině

SLEDUJTE: Ruské tanky T-80BV zajaté českými dobrovolnými silami v Isiu na Ukrajině. Obrázek: Mukhorin Nikolay/Shutterstock.com

Videa, která se šíří online v pondělí 4. července, ukazují dva ruské tanky T-80BV, jak byly odtaženy českými dobrovolnými silami poté, co je dobyly z oblasti Issyum na Ukrajině.

Podle zpráv jsou čeští dobrovolníci Ukrajinské mezinárodní legie na Ukrajině s posledním vítězstvím proti Rusku zajetím dvou ruských tanků T-80BV.

T-80 je hlavní bitevní tank navržený v bývalém Sovětském svazu a také vyráběný v Rusku. Zdá se, že jeho zahrnutí do Putinova vojenského arzenálu podporuje tvrzení, že Rusko na Ukrajině používá zastaralé vybavení ze ‚sovětské éry‘.

Videozáznam ukazuje, jak ukrajinské jednotky táhnou jeden z tanků T-80BV, který byl podle všeho zasažen na přední straně věže, a další.

Další videa ukazují dva obrněné transportéry (APC) BTR-82A, určené k přepravě personálu jednotek motorových pušek v pozadí během pochodu.

Ve čtvrtek 9. června se ukrajinské ministerstvo obrany po příjezdu do okupované Chersonské oblasti otevřeně vysmívalo pohledu na ruské vojáky s „municí vyrobenou z 50. let“. Putinova armáda byla dopadena i při používání 50 let starých tanků T-62 v Melitopolu.

Poslední aktualizace ukrajinského ministerstva obrany o bojových ztrátách, které ruské síly utrpěly od začátku války, odhalila, že v neděli 3. července ukrajinské síly zničily dalších pět ruských tanků. Bylo potřeba několik ruských tanků. Ztracen na Ukrajině v roce 1577.

READ  Londýnský deník: Rosamond Bike přichází do češtiny - přidává talentu herečky další jazyk

Izium je místo, kde byl rukou ruských sil na ukrajinské frontě zabit Oleksij (Alexej) Čubašev, ukrajinský válečný zpravodaj, redaktor a hostitel vojenského programu ‚Recruit.UA‘.


Děkujeme, že jste si našli čas na přečtení tohoto článku. Nezapomeňte se vrátit a zkontrolovat Euro týdenní zprávy Web pro všechny vaše nejnovější místní a mezinárodní zprávy a nezapomeňte, že nás můžete sledovat Facebook A Instagram.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *