SkyShowtime pořádá exkluzivní evropskou zahajovací akci v Amsterdamu

SkyShowtime pořádá exkluzivní evropskou zahajovací akci v Amsterdamu

AmsterdamA 3. listopadu 2022 /PRNewswire/ — Nová streamovací služba SkyShowtime dnes večer hostila exkluzivní evropskou akci AmsterdamZa přítomnosti mezinárodních celebrit.

hostované v Amsterdam Od oceňovaného filmového novináře a televizní osobnosti Alex ZaneTato událost odhalila nové a exkluzivní programy, které budou poprvé uvedeny na SkyShowtime v nadcházejících měsících.

Akce se zúčastnily hvězdy z řady premiér seriálu SkyShowtime, včetně Ethan Beck A Rebecca RommenováStar Trek: Strange New Worlds, Demian Bashir Také od Nechte toho pravého Clara Rugardová ze vzestupu.

Jedním z nejvýraznějších dalších talentů, kteří se zúčastnili, bylo Halo Bokem Woodbine A yrin harodinný přítel Jake Lacey A Colin Hanks a The Calling’s Jeff Willbush A Juliana Canfieldová.

Slavní DJs včetně DJ Sunnery James, Ryan Marciano Přineste rytmus do noci.

SkyShowtime obsahuje filmové trháky, nové prémiové série scénářů, obsah pro děti a rodinu, výběr oblíbených titulů z knihkupectví a krabicových sad od Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios a Peacock – vše streamováno do jedno místo.

Další podrobnosti naleznete na adrese:
webová stránka:www.skyshowtime.com
redakce: Corporate.skyshowtime.com
LinkedIn:www.linkedin.com/company/skyshowtime

Odkaz na média: https://www.dropbox.com/scl/fo/5y7rzag923sx7epfh1cb1/h?dl=0&rlkey=r077raofujmn21tonh8kabomo
odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=0znLhwEnVMY

O SkyShowtime

SkyShowtime právě vysílá živě DánskoA FinskoA NorskoA ŠvédskoA Holandsko A Portugalsko Bude spuštěna v Španělsko a střední a východní Evropy do konce prvního čtvrtletí roku 2023.

SkyShowtime nabízí to nejlepší ze zábavy, originální filmy a seriály od oblíbených značek, jako jsou Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount +, SHOWTIME®, Sky Studios a Peacock.

SkyShowtime bude k dispozici na více než 20 evropských trzích zahrnujících 90 milionů domácností. Na závěr bude představen v AlbánieA AndorraA Bosna a HercegovinaA BulharskoA ChorvatskoA Česká republikaA DánskoA FinskoA MaďarskoA KosovoA černou horuA HolandskoA Severní MakedonieA NorskoA PolskoA PortugalskoA RumunskoSrbsko SlovenskoA SlovinskoA Španělskoa Švédsko.

obrázek – https://mma.prnewswire.com/media/1937910/SkyShowtime_1.jpg
obrázek – https://mma.prnewswire.com/media/1937911/SkyShowtime_2.jpg
obrázek – https://mma.prnewswire.com/media/1937916/SkyShowtime_3.jpg

Zdroj SkyShowtime

READ  Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji se vrací do České republiky

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *