Skyrim Together Reborn Co-Op Mod konečně spuštěn

Konečně je ke stažení kooperativní mod Skyrim Together Reborn Prostřednictvím Nexus Mods. Jak už asi tušíte, má jeden zcela konkrétní cíl: přinést kooperativní multiplayer do hry The Elder Scrolls V: Skyrim od Bethesdy, která byla testována až 30 hráči.

Pokud trpíte deja vu, je to zcela normální. my Poprvé po více než třech letech pokryl Skyrim společně, když se režim chystá přejít do stavu Closed Beta. Ambiciózní projekt byl však náhle zastaven kvůli skandálu, kdy se veřejnost dozvěděla, jak moddeři použili ukradený kód ze Skyrim Script Extender (SKSE).

Jak potvrzeno V oficiálních pokynechSkyrim Together Reborn byl od základů znovu vytvořen novým týmem, který také trvá na tom, že tato verze byla výrazně vylepšena. Například nyní existuje plná synchronizace NPC, monster (včetně draků), questů, inventáře, vybavení, raket, magie, stealth, zámků, instalace koní a transformací (v upíry nebo vlkodlaky).

Dialogy jsou synchronizovány vedoucím strany. Když vůdce strany promluví s NPC nebo se rozhodne pro dialog, ostatní uslyší a uvidí totéž.

Jednou z hlavních změn je samozřejmě to, že hra již po smrti nenačte soubor pro uložení. Místo toho se postava hráče objeví poblíž. Pokud hráčská postava zemře v kobce nebo uvnitř kobky, objeví se znovu na začátku kobky/uvnitř. Postavy navíc po smrti automaticky platí všechny čekající bonusy za zločin, čímž je zajištěno, že nebudou obtěžovány strážemi při přemístění. V nastavení serveru je také možnost, kdy repost stojí trochu zlata.

Výchozí nastavení obtížnosti pro Skyrim Together Reborn je Expert. Návrháři doporučují držet ji co nejvyšší, protože hra nebyla nikdy vyvážena tak, aby ji bylo možné hrát s více než jedním hráčem. Téměř ze stejného důvodu se nedoporučuje používat NPC followery.

READ  6 důvodů, proč ukončit Chrome a přejít na Vivaldi

PvP je ve výchozím nastavení zakázáno, ačkoli existuje nastavení serveru, které jej může zapnout. Mějte však na paměti, že PvP nebude nijak vyvážené.

Skyrim Together Reborn lze nainstalovat pouze na Steam’s Skyrim Special Edition verze 1.6, Spuštěno s 10. výročím upgradu v loňském roce. Tvůrci modů však nedoporučují používat balíček modů, který je součástí, nebo jakýkoli jiný mod, pokud tomu můžete pomoci. Je to proto, že nejsou synchronizované a mohou způsobit problémy se stabilitou. Grafické mody by měly být obecně v pořádku, a pokud opravdu chcete nainstalovat mody, existuje také nastavení serveru, které vynucuje politiku modů, takže každý musí instalovat stejné mody ve stejném pořadí.

I když je mod verze 1.0, tým chce také implementovat další funkce, jako jsou značky spouštěcích/traťových bodů na mapě, synchronizované počasí a skriptovací API. Tým však doufá, že se k pomoci připojí i další přispěvatelé, když je Skyrim Together Reborn open source.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.