Sky Series „Das Boot 4“ filmy v Praze

Sky Series „Das Boot 4“ filmy v Praze

Čtvrtá sezóna seriálu Sky Das boty V režii Dennise Gansela právě probíhá natáčení v hlavním městě České republiky se službami Stillking Films.

Začátkem srpna 2022 schválila vláda ČR 570 milionů korun na filmové pobídky, které doplní 800 milionů korun uvedených v původním návrhu rozpočtu. Další podpora se očekává v letech 2023 a 2024.

Das boty Jde o jednu z nejdelších mezinárodních produkcí natočených v České republice. Všechny předchozí sezóny seriálu se od roku 2017 natáčely v Praze.

Natáčení probíhalo z velké části ve Studiu Barrandov, kde se každou sezónu demontoval a znovu stavěl pro výrobu. Natáčení probíhalo tento týden také poblíž Staroměstského náměstí.

Natáčení začalo v České republice v červnu 2022. Premiéra je naplánována na rok 2023 na Sky One.

Seriál je pokračováním celovečerního filmu Das boty (1981), jehož režisér Wolfgang Petersen zemřel 12. srpna 2022.

Das boty Vychází ze skutečných zážitků válečného zpravodaje Lothara-Günthera Buchheima, který si pro stejnojmennou knihu z roku 1975 představil svůj zážitek na německé lodi.

během prvních tří sezón, Das boty Vystupovaly v něm mezinárodní hvězdy jako Vicki Cripps (Corsage, The Phantom Thread), Lizzie Caplan (Cloverfield, mistři sexu), Vincent Kartheiser (blázen) a James Darcy (Atlas mraků). Třetí sezóna představovala výraznou roli Raye Stevensona (The Punisher: Warzone) jako kapitána královského námořnictva, který sledoval německou titulární ponorku.

Televizní seriál byl vysílán na Sky TV ve Velké Británii, Irsku, Německu, Rakousku, Itálii a Švýcarsku a lze jej streamovat prostřednictvím služeb Sky, pokud jsou k dispozici.

Das Boot sice streamuje na Hulu v USA, ale nevysílá na Disney+, který nese obsah Hulu v České republice.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *