Skupina Cineworld znovu otevírá královská divadla v USA počínaje 16. dubnem v době uvedení filmu „Mortal Kombat“

„Na tento okamžik jsme čekali už dávno, kdy můžeme přivítat diváky zpět do divadel Regal a obnovit naši zásadní roli v komunitách, kterým sloužíme,“ řekl. Mookie Gridinger, Generální ředitel Cineworld. „S ohledem na zdraví a bezpečnost našich zákazníků, zaměstnanců a komunit naší nejvyšší prioritou pokračujeme v přijímání všech nezbytných opatření a dodržování našich pokynů CinemaSafe, abychom zajistili bezpečný a pohodlný zážitek s důvěrou. S omezením kapacity se rozšiřuje na 50% nebo více ve většině států USA budeme moci se ziskem působit na našem největším trhu, budeme pečlivě sledovat vývoj ve Velké Británii a napříč Evropa Postupně znovu otevíráme své dveře po celém světě v souladu se směrnicemi místní správy

Cineworld navíc dosáhl víceleté dohody, podle níž se budou filmy Warner Bros. promítat. Pictures Group je od svého otevření v Cineworld ve Spojených státech. Počínaje rokem 2022 se Warner Bros. Obrázky 45denní okno divadelní exkluzivity s některými ustanoveními.

Pro Spojené království se Warner Bros a Cineworld dohodly na exkluzivním 31denním divadelním okně před PVOD a 45denním rozšířeném okně pro filmy, které se v dohodnutém rozsahu otevírají u pokladny.

„Jsme velmi potěšeni dohodou s Warner Bros. Tato dohoda demonstruje odhodlání studia k divadelní tvorbě a tuto dohodu považujeme za milník v našem 100letém vztahu s Warner Bros.“

Díky dynamickému seznamu filmů, které mají být uvedeny na jaře a v létě, Regal přivítá diváky po delší odstávce v reakci na stále náročnější divadelní scénu. S jeho znovuotevřením bude Regal opět fungovat jako jeden z největších a geograficky nejrůznějších divadelních okruhů ve Spojených státech.

„Je to pro nás skvělý okamžik – americký trh představuje 75% našeho podnikání – a brzy budou následovat všechny naše trhy. Pevně ​​věříme v divadelní zážitek, který vznikl jen před rokem (2019) 43 miliard $ Po celém světě, „shrnuje Greidinger.“ Nepochybujeme o tom, že tím, že našim zákazníkům nabídneme nejvyšší standard pro sledování filmu, budou Cineworld a Regal i nadále – tím nejlepším místem pro sledování filmu. “

READ  Česká republika zastavila operace na severu kvůli ekonomickým obtížím

O společnosti Cineworld Group, plc:
Cineworld Group plc byla založena v roce 1995 a je kótována na Londýnské burze cenných papírů v Květen 2007. Díky expanzi a akvizici se společnost rozrostla a stala se druhým největším filmovým řetězcem na světě, přičemž se umístila na prvním nebo druhém místě, pokud jde o počet obrazovek v každém z jejích regionů. Cineworld v současné době provozuje 9 548 obrazovek na 793 místech v USA a Velké Británii IrskoA Polsko, The Česká republikaA SlovenskoA MaďarskoA BulharskoA Rumunsko A Izrael Ke dni 13. května 2018.

O uživateli Regal:
Regal, dceřiná společnost skupiny Cineworld Group, provozuje jeden z největších a geograficky nejrůznějších divadelních okruhů v USA spojený stát, Který se skládá z 7 076 obrazovek v 536 divadlech ve 42 státech spolu s District of Columbia A Guam Z 30. září 2020. Věříme, že velikost, rozsah a kvalita divadelního okruhu společnosti poskytuje svým patronům pohodlný a příjemný filmový zážitek. Zavázali jsme se být „nejlepším místem ke sledování filmu!“ Další informace jsou k dispozici na webových stránkách společnosti Regal:REGmovies.coM.

Upozornění týkající se výhledových prohlášení:

Některá prohlášení v tomto oznámení jsou výhledová, a proto zahrnují rizika a nejistoty, protože se vztahují k událostem a závisí na okolnostech, které nastanou v budoucnosti, a proto se výsledky a vývoj mohou podstatně lišit od očekávaných. Výhledová prohlášení odrážejí znalosti a informace dostupné k datu přípravy tohoto oznámení a Skupina není povinna tato výhledová prohlášení aktualizovat. Nic v tomto oznámení by nemělo být vykládáno jako prognóza zisku.

Dotazy:

Skupina Cineworld plc [email protected]
Mookie Gridinger
Nissan Cohen
Manuela Van Dessel

Kontakt pro média:

James Levitton
Rob Allen +44 (0) 20 7251 3801
[email protected]

Richard M. Grover
Regal, viceprezident pro komunikaci
(865) 925-9539

ZDROJ Regal

Související odkazy

https://www.regmovies.com

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *